LEGO Ninjago 71735 - Turnaj živlů

Dopřejte dětem možnost prožít strhující bitvy ze 4. řády seriálu Lego Ninjago díky stavebnici Turnaj živlů. Propracovaný model chrámu nabízí různé typy bojových plošin, zbraně a sběratelské nefritové čepele.
 
EAN: 5702016888744
Kód 1: 2271735
Kód 2: 71735LEG
669 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Dopřejte dětem možnost prožít strhující bitvy ze 4. řády seriálu Lego Ninjago díky stavebnici Turnaj živlů. Propracovaný model chrámu nabízí různé typy bojových plošin, zbraně a sběratelské nefritové čepele. V této nindža sadě nechybí 7 minifigurek: nindžové Jay, Kai, legendární Lloyd, mistři živlů Bolobo, Gravis a Jacob, a zlý Eyezor ze 4. řady televizního seriálu. Model nindžovského chrámu obsahuje bojovou plošinu a platformu pro výcvik boje se zbraní. Skvělý je také spinner a kolekce sběratelských nefritových čepelí. Obsahuje zlatou sběratelskou minifigurku Lloyda na oslavu 10 let hraček Ninjago.  Speciální zlaté sběratelské minifigurky najdete i v dalších Ninjago sadách: Odstřelovač balvanů (71736), Kaiův červený bourák (71737) a Zane a bitva s titánskými roboty (71738).

  • Model nindžovského chrámu měří přes 17 cm na výšku, 16 cm na šířku a 24 cm do hloubky – díky těmto rozměrům se jedná o sadu, se kterou si děti mohou hrát doma i na cestách

  • Počet kostek: 283

Lego Ninjago – to je úžasná kolekce parádních hraček, které dětem nabízí hodiny kreativního hraní, během kterého se po boku oblíbených nindža hrdinů naučí spoustu věcí do života.

Lego kostky už více než šest desetiletí vyrábíme z těch nejkvalitnějších materiálů, díky čemuž je zaručeno, že je lze vždy bezpečně spojovat a oddělovat. Dovednosti nindži nejsou nutným předpokladem! Lego kostky splňují nejvyšší bezpečnostní standardy na světě, takže hraní si s Lego stavebnicemi je naprosto a garantovaně bezpečné.

Rozměry kusového balení: 19 x 35 x 7 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 283
Věk: Od 6 let
Načítám