LEGO Ninjago 71812 - Kaiův nindžovský robotický oblek

Děti od 9 let si se stavebnicí Kaiův nindžovský robotický oblek připomenou bitvy v Lese stínů z 2. řady televizního seriálu Ninjago Dračí povstání.
EAN: 5702017584560
Kód 1: 2271812
Kód 2: 71812LEG
1 479 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Děti od 9 let si se stavebnicí Kaiův nindžovský robotický oblek připomenou bitvy v Lese stínů z 2. řady televizního seriálu Ninjago Dračí povstání. Součástí stavebnice je velkolepý nindžovský oblek v Kaiově červené barvě, kterému nechybí 2 háky na zádech, s nimiž je lezení hračka (a které lze také využít jako háky na vystavení modelu, až si děti dohrají), pohyblivé paže, nohy, trup, hlava a chodidla, 2 velké katany a kokpit pro minifigurku. Součástí nindžovské hračky jsou 4 minifigurky Ninjago: Lezec Kai a lezec Jay s katanami, Wyldfyre se 2 ohnivými pěstmi a zlá Jordana s kluzákem.

  • Robotický oblek měří přes 23 cm na výšku

  • Počet dílků: 623

V dalších stavebnicích z řady Lego Ninjago se sestavitelnými hračkami s nindžovskou tematikou najdete draky, vozidla a chrámy a děti si užijí hodiny zábavného hraní se svými oblíbenými hrdiny (stavebnice se prodávají samostatně). Aplikace Lego Builder vám a vašemu dítěti ukáže snadnou a intuitivní cestu stavitelským dobrodružstvím pro skládání modelu. Přibližujte a otáčejte modely ve 3D, ukládejte si stavebnice a sledujte svůj postup.

Už od roku 1958 přizpůsobují všechny kostky Lego striktní oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní. Kostky a dílky Lego splňujé globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 26,2 x 38,2 x 7 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 623
Věk: Od 9 let
Načítám