LEGO Ninjago 71801 - Kai a útok draka

Děti od 6 let se stavebnicí Kai a útok draka z kostek Lego znovu prožijí dobrodružství z 2. řady televizního seriálu Ninjago Dračí povstání.
EAN: 5702017566122
Kód 1: 2271801
Kód 2: 71801LEG
199 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Děti od 6 let se stavebnicí Kai a útok draka z kostek Lego znovu prožijí dobrodružství z 2. řady televizního seriálu Ninjago Dračí povstání. Malí stavitelé si tuto akční sadu Lego Ninjago, první svého druhu, přímo zamilují – sklopí zlatý ocas draka a budou sledovat, jak se pouští do akce. Součástí stavebnice jsou 2 minifigurky: Drak Kaie s katanou a schopností jezdit na hřbetu sestavitelné akční figurky draka a stráž s vlčí maskou se samostřílem. Malí nindžové si budou přehrávat bitvy mezi postavami ze světa Lego Ninjago a získají modrý dílek dračí síly, který se ukrývá v otevírací tlamě akční figurky draka. V dalších fantastických stavebnicích z řady Lego Ninjago (prodávají se samostatně) se sestavitelnými hračkami s nindžovskou tematikou najdete robotické obleky, vozidla a chrámy a děti si užijí hodiny zábavného hraní se svými oblíbenými hrdiny.

  • Drak měří přes 2 cm na výšku, 18 cm na délku a 18 cm na šířku

  • Počet dílků: 24

Aplikace Lego Builder vám a vašemu dítěti ukáže snadnou a intuitivní cestu stavitelským dobrodružstvím. 

Už od roku 1958 přizpůsobují všechny kostky Lego striktní oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní. Kostky a dílky Lego splňujé globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 19 x 22 x 7 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 24
Věk: Od 6 let
Načítám