LEGO Ninjago 71789 - Kai a Ras v duelu auta s motorkou

Stavebnice Kai a Ras v duelu auta s motorkou je skvělý způsob, jak dětem od 4 let představit vzrušující svět Ninjago, ale také radost ze stavění z kostek Lego.
EAN: 5702017413044
Kód 1: 2271789
Kód 2: 71789LEG
435 Kč cena s DPH
Skladem
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Stavebnice Kai a Ras v duelu auta s motorkou je skvělý způsob, jak dětem od 4 let představit vzrušující svět Ninjago, ale také radost ze stavění z kostek Lego. V této fantastické sadě nechybí dračí auto, terénní vozidlo, minifigurky Kaie a lorda Rase, dílek modrého blesku ve stojanu a 2 dílky ohně a děti si tak mohou přehrávat akční scény z televizního seriálu Ninjago Dračí povstání. Tato stavebnice Lego Ninjago s vozem je speciálně navržena tak, aby dětem od 4 let poskytla skvělý stavitelský a herní zážitek. V krabici najdou sáčky, z nichž každý obsahuje kostky k sestavení jednoho z modelů a jedné postavy. Děti tak snadno vytvoří vše, co potřebují pro přehrávání akčních příběhů. Pomůže jim také kostka pro začátečníky, která jim dá základ a pomůže jim rychleji model sestavit.

  • Kaiovo závodní auto měří přes 6 cm na výšku, 22 cm na délku a 6 cm na šířku

  • Počet dílků: 103

Proveďte děti na jejich příštím stavitelském dobrodružství intuitivní aplikací s návodem Lego Builder. Umožní jim ukládat si stavebnice, sledovat postup a přibližovat a otáčet modely ve 3D, zatímco na nich pracují.

Stavebnice z edice 4+ pomohou dětem seznámit se stavěním z kostek – a samozřejmě se může přidat i zbytek rodiny.

Kostky Lego jsou už více než šest desetiletí vyráběny tak, aby je bylo možné vždy bezpečně spojovat. Stavebnice Lego splňují přísné globální bezpečnostní normy.

Rozměry kusového balení: 26 x 14 x 6 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 103
Věk: Od 4 let
Načítám