LEGO Ninjago 71749 - Poslední let Odměny osudu

Úchvatná sada Poslední let Odměny osudu děti seznámí se stavěním. Je plná úžasných funkcí a doplňků – nechybí loď, skútr, drak s pohyblivými křídly, truhla s pokladem, ostrov s vězením a 4 minifigurky.
 
EAN: 5702016912708
Kód 1: 2271749
Kód 2: 71749LEG
915 Kč cena s DPH
poslední 2 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 2ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Úchvatná sada Poslední let Odměny osudu děti seznámí se stavěním. Je plná úžasných funkcí a doplňků – nechybí loď, skútr, drak s pohyblivými křídly, truhla s pokladem, ostrov s vězením a 4 minifigurky. Model lodi dětem pomůže objevit stavitelskou zábavu a zaveze je na dobrodružství s nindži. Obsahuje 4 minifigurky: Kaie, Zanea, Jaye a jejich protivníka, ducha nindži Karenna. Lego loď se pyšní fóliovou plachtou, odpojitelným skútrem a kormidlem. Pohyblivý drak, který mává křídly, slibuje napínavé příběhy. Součástí sady je i srozumitelný obrázkový návod na stavění pro děti. Loď Odměna osudu je vybavena fóliovou plachtou, rotujícími pomocnými motory, kormidlem, odnímatelným skútrem a kotvou na řetězu – velká spousta doplňků jistě zažehne jiskru dětské představivosti. V sadě dále naleznete draka s křídly, která se hýbou, když děti zatlačí na jeho hřbet. Nechybí ani sedlo, aby mohli nindžové bájného tvora využít v boji.

  • Loď Odměna osudu měří přes 21 cm na výšku, 32 cm na délku a 12 cm na šířku

  • Počet kostek: 147

Tato Lego hračka je speciálně navržena tak, aby dětem od 4 let poskytla skvělý stavitelský a herní zážitek. V krabici najdou sáčky, v nichž v každém jsou kostky k sestavení jednoho z modelů a jedné postavy. Děti tak snadno vytvoří vše, co potřebují pro hraní akčních příběhů. Pomůže jim také kostka pro začátečníky, která jim dá základ do stavění. Lego stavebnice 4+ představují skvělou příležitost, jak si dospělí mohou užít stavění s dětmi. Ty celým tvůrčím procesem hladce provede jednoduchý obrázkový návod. K sadě je k dispozici také nástroj Instructions PLUS v Lego aplikaci s návody ke stavění. Tento interaktivní průvodce vám poskytne funkce přiblížení, průhledového režimu a otáčení modelu, takže si malí stavitelé tvoření užijí ještě více. 

Stáhněte si digitální návod Instructions PLUS a vychutnejte si proces stavění naplno. Již od roku 1958 vyrábíme Lego kostky z těch nejkvalitnějších materiálů.Lego kostky splňují striktní normy zaměřené na bezpečnost.

Rozměry kusového balení: 26 x 6 x 38 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 147
Věk: Od 4 let
Načítám