LEGO Ninjago 71792 - Sora a její transformační motorobot

Stavebnice Sora a její transformační motorobot nabízí všechno, co dětem od 8 let umožní znovu prožít akční scény z televizního seriálu Ninjago Dračí povstání.
EAN: 5702017413075
Kód 1: 2271792
Kód 2: 71792LEG
1 045 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Stavebnice Sora a její transformační motorobot nabízí všechno, co dětem od 8 let umožní znovu prožít akční scény z televizního seriálu Ninjago Dračí povstání. Ve stavebnici najdete polohovatelného robota, který se snadno transformuje do výkonného nindžovského motorobota se zlatými čepelemi a 2 vystřelovači. Součástí stavebnice jsou tři minifigurky: nindžovští učedníci Arin a Sora, lovec draků Rapton a model Riyu jako mládě. Arin je ozbrojen katanou a hákem a Sora má dva katany. Společně musí porazit Raptona, který třímá císařský meč a cestuje na kluzáku se 2 vystřelovači. Děti mohou snadno a rychle transformovat polohovatelného robota na superrychlou nindžovskou motorku se zlatými čepelemi a 2 vystřelovači. Ve stavebnici najdete také model Riyu jako mládě, se kterým se děti ponoří do napínavých dobrodružství – snaží se jej chytit 2 nindžovští učedníci i Rapton.

Omrkněte také stavebnici Heatwave a jeho transformační lávový drak (71793), Lloyd, Arin a jejich tým nindža robotů (71794) a další z řady Lego Ninjago.

  • Tento transformační motorobot Lego měří přes 19 cm na výšku, 11 cm na délku a 16 cm na šířku

  • Počet dílků: 384

Proveďte mladé stavitele na jejich příštím kreativním dobrodružství intuitivní aplikací s návodem Lego Builder. Umožní jim ukládat si stavebnice, sledovat postup a přibližovat a otáčet modely ve 3D, zatímco na nich pracují. Nechte se s dětmi vést aplikací Lego Builder a užijte si snadné a intuitivní stavitelské dobrodružství. Přibližujte a otáčejte modely ve 3D, ukládejte své stavebnice a sledujte svůj postup. Nechte se s dětmi vést aplikací Lego Builder a užijte si snadné a intuitivní stavitelské dobrodružství. Přibližujte a otáčejte modely ve 3D, ukládejte své stavebnice a sledujte svůj postup.

Kostky Lego už více než šest desetiletí vyrábíme tak, aby je bylo možné vždy bezpečně spojovat. Stavebnice Lego splňují přísné globální bezpečnostní normy.

Rozměry kusového balení: 28 x 26 x 6 cm

 

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 384
Věk: Od 8 let
Načítám