LEGO Friends 41689 - Kouzelné pouťové atrakce

Děti už nemusí čekat, až k vám přijede pouť! Se sadou Kouzelné pouťové atrakce od Lego Friends mohou prožívat kouzelné chvíle každý den u sebe v pokojíčku.
EAN: 5702016943511
Kód 1: 2241689
Kód 2: 41689LEG
1 349 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Děti už nemusí čekat, až k vám přijede pouť! Se sadou Kouzelné pouťové atrakce od Lego Friends mohou prožívat kouzelné chvíle každý den u sebe v pokojíčku. Můžou si vychutnat projížďku na ruském kole s roztomilými fialovými vozíky ve tvaru cylindrů, prodávat dobroty ve stánku nebo bavit návštěvníky povedenými kouzelnickými triky. Připravte se na pořádnou jízdu na 2 pouťových atrakcích z dílny Lego Friends! Přidejte se k Mii na ruském kole s vozíky ve tvaru cylindrů. Shora je parádní výhled na městečko Heartlake! Počkejte na Olivii, která se vydala po schodech nahoru, aby sesvištěla dolů po parádní skluzavce. Dolů však nedorazí, protože zmizela! Najednou se objeví na druhé straně. Jak to udělala? To musí být kouzlo! Atrakce pouťové skluzavky, která dokáže návštěvníky nechat zmizet, děti doslova očaruje! S nadšením si budou hrát na kouzelníky předvádějící originální trik. Sada zároveň představuje skvělý způsob, jak mohou dospěláci sdílet kouzelné chvíle se svými ratolestmi při stavění a hraní si na pouť.

"Děti už nemusí čekat, až k vám přijede pouť! Se sadou Kouzelné pouťové atrakce od Lego Friends mohou prožívat kouzelné chvíle každý den u sebe v pokojíčku. Můžou si vychutnat projížďku na ruském kole s roztomilými fialovými vozíky ve tvaru cylindrů, prodávat dobroty ve stánku nebo bavit návštěvníky povedenými kouzelnickými tri­ky. 

Tato pouťová sada obsahuje 3 Lego Friends minifigurky v zábavných kostýmech a s pomalovanými obličeji. Nechybí řada stylových doplňků, včetně žonglovacích kuželek, lízátka, klobouku a mapky. Děti si mohou vychutnat projížďku na Lego ruském kole, bavit kolemjdoucí karetními triky a žonglováním, prodávat sladké dobroty ve stánku nebo nechat zmizet návštěvníky kouzelné skluzavky! Spodní část skluzavky je vybavena důmyslnými zrcadlovými panely, které se postarají o „zmizení“ minipanenky. Atrakci ve skutečnosti opustí zadem, díky čemuž můžou překvapit své kamarády stojící vepředu! 

Stavebnice Lego Friends umožňují dětem prožívat příběhy inspirované skutečným životem ve společnosti kamarádů, na které se mohou vždy spolehnout. 

  • Ruské kolo měří něco málo přes 22 cm na výšku, 18 cm na šířku a 12 cm do hloubky

  • Skluzavka pak má 28 cm na výšku, 14 cm na šířku a 15 cm do hloubky

  • Počet kostek: 545

Pro ještě větší porci zábavy lze model spojit s dalšími sadami z této kouzlené edice od Lego Friends – Kouzelná horská dráha (41685LEG), K­ouzelná akrobacie (41686LEG) Kouzelné pouťové stánky (41687LEG) a Kouzelný karavan (41688LEG). V městečku Heartlake děti čeká vřelé přivítání. Můžou zde totiž prozkoumávat cokoliv je zajímá, a to navíc po boku svých nejlepších kamarádek.

Již od roku 1958 splňují Lego hračky náročné oborové standardy a jsou konzistentní a kompatibilní. Všechny Lego sady testujeme téměř všemi představitelnými způsoby, takže si můžete být jisti, že každá stavebnice splňuje ty nejvyšší bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 28 x 7 x 48 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 545
Věk: Od 7 let
Načítám