LEGO Friends 41688 - Kouzelný karavan

Hledáte vhodný dárek pro děti, které mají rády kouzla a tajemno? Potěšte je stavebnicí Lego Friends Kouzelný karavan. Tato skvělá sada obsahuje model maringotky, věštecký stan, 2 minipanenky a figurky koně a sovy.
 
EAN: 5702016916119
Kód 1: 2241688
Kód 2: 41688LEG
1 045 Kč cena s DPH
poslední 4 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 4ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Hledáte vhodný dárek pro děti, které mají rády kouzla a tajemno? Potěšte je stavebnicí Lego Friends Kouzelný karavan. Tato skvělá sada obsahuje model maringotky, věštecký stan, 2 minipanenky a figurky koně a sovy. Koněm tažená maringotka překypuje tradičními detaily – nechybí například mřížkované okenice nebo originální lucerna. Střecha vozu je sklápěcí, takže děti si mohou hrát také uvnitř, kde najdou postel, kuchyň s kamny a stůl, u kterého se mohou najíst. Dále se mohou starat o koně nebo si hrát se sovou. Ve stanu najdou křišťálovou kouli s funkcí otáčení, která Mii prozradí, jaká ji čeká budoucnost. Malé věštkyně mohou rozhodnout, jaký bude výsledek, nebo to nechat na osudu…

Darujte dětem vstupenku do městečka Heartlake, kde je čeká spousta zábavných příběhů inspirovaných reálným světem. Sady Lego Freinds dětem pomáhají oddávat se vlastním koníčkům ve společnosti přátelských postav. Děti se mohou prostřednictvím sady Kouzelný karavan nechat vtáhnout tajemnem kočovného života. Tato okouzlující sada obsahuje model tradiční maringotky a stan věštkyně. Obsahuje 2 Lego Friends minipanenky a figurky koně a sovy, se kterými děti prožijí spoustu zábavy. Mohou si hrát také v útulném interiéru vozu, kde najdou kamna, stůl a dokonce i záchod. Děti mohou zapojit svou představivost a vytvářet si vlastní příběhy, ve kterých se budou starat o koně, radit se s moudrou sovou, věštit z křišťálové koule, předvídat budoucnost a žít kočovným životem. Samostatný model stanu věštkyně přináší ještě větší porci zábavy! Děti mohou pobavit členy rodiny předpovídáním budoucnosti nebo si vzít křišťálovou kouli s sebou na návštěvu ke kamarádům. Spousta důmyslných a kreativních prvků – střechu maringotky lze otevřít pro snadný přístup dovnitř vozu, kde děti najdou kamna nebo kohoutek k napuštění vody pro koně. 

  • Maringotka měří něco málo přes 11 cm na výšku a 24 cm na délku. Stan má 11 cm na výšku a 8 cm na šířku.. Díky těmto rozměrům se budou modely také skvěle vyjímat na výstavce v pokojíčku.

  • Počet kostek: 348

Pro ještě větší porci zábavy lze model spojit s dalšími sadami z této kouzlené edice od Lego Friends – Kouzelná akrobacie (41686LEG), Kouzelné pouťové stánky (41687LEG), Kouzelný karavan (41688LEG) a Kouzelné pouťové atrakce (41689LEG).

Již od roku 1958 splňují všechny Lego hračky a figurky náročné oborové standardy a jsou konzistentní a kompatibilní. Stavebnice Lego Friends testujeme téměř všemi představitelnými způsoby, takže si můžete být jisti, že každá sada splňuje ty nejvyšší bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 26 x 6 x 38 cm

 
Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 348
Věk: Od 7 let
Načítám