LEGO Friends 41685 - Kouzelná horská dráha

Vzpomeňte si na kouzlené chvíle spojené s karnevaly, poutěmi a slavnostmi se sadou Kouzelná horská dráha od Lego Friends. Na děti i dospěláky čeká spousta karnevalové zábavy při stavění a objevování detailně propracovaných modelů.

 
EAN: 5702016916676
Kód 1: 2241685
Kód 2: 41685LEG
2 089 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Vzpomeňte si na kouzlené chvíle spojené s karnevaly, poutěmi a slavnostmi se sadou Kouzelná horská dráha od Lego Friends. Na děti i dospěláky čeká spousta karnevalové zábavy při stavění a objevování detailně propracovaných modelů. Stavebnice se 974 dílky představuje inspirativní stavitelský projekt, po jehož dokončení na vás čeká nekonečná porce kreativního hraní. Středobodem je obrovský stan s látkovou střechou, ve kterém se odehrává kouzelnická show. Děti si mohou hrát na kouzelníky a nechat minipanenky Lego Friends zmizet, nebo můžou předstírat, že jsou žonglujícími akrobaty, kteří plivou oheň. Součástí sady je také model horské dráhy s králičími vozíky a fotopastí i další atrakce, ze které se dětem zatočí hlava. Děti si mohou také vychutnat tajemnou kouzlenou atmosféru díky kostkám, které svítí ve tmě.

Vezměte děti na výlet do městečka Heartlake, kde na ně čekají každodenní hrdinové, reálná prostředí a kamarádi, kteří jsou stejní jako oni.

Kreativní děti si karnevalovou sadu Kouzelná horská dráha doslova zamilují. Jde o detailně propracovanou stavebnici, která jim umožní objevovat nejrůznější kreativní prvky a zabaví je tak na celé hodiny. Tato rozsáhlá sada obsahuje 4 minipanenky, takže nabízí spoustu možností ke hraní rolí. Dále se děti mohou těšit na modely 2 pouťových atrakcí, 2 kouzelnická čísla, stánek s popcornem, fotobudku a velký stan s látkovou střechou. Děti mohou ohromit členy rodiny nebo kamarády kouzelnickými kousky a pak se společně projet na horské dráze nebo si užít druhou z atrakcí, ze které se jim zatočí hlava. Tato rozsáhlá stavebnice zaručeně zaujme. Nechybí spousta doplňků, které se stanou inspirací k nekonečnému množství vlastních příběhů, například balónky nebo žonglovací kuželky. Kouzlenou atmosféru podtrhnou kostky, které svítí ve tmě!

  • Stan měří přes 27 cm na výšku a 34 cm na šířku

  • Horská dráha pak má 13 cm na výšku a 52 cm na šířku

  • Počet kostek: 974

Pro ještě větší porci zábavy lze model spojit s dalšími sadami z této kouzlené edice od Lego Friends – Kouzelná akrobacie (41686LEG), Kouzelné pouťové stánky (41687LEG), Kouzelný karavan (41688LEG) a Kouzelné pouťové atrakce (41689LEG). Vítejte v městečku Heartlake, kde na děti čeká spousta barevných stavebnic a kamarádů. Tyto sady dětem umožňují prožívat nespočet příběhů inspirovaných událostmi každodenního života.

Již od roku 1958 splňují Lego kostky náročné oborové standardy a jsou konzistentní a vzájemně kompatibilní. Lego hračky testujeme téměř všemi představitelnými způsoby, takže si můžete být jisti, že každá stavebnice splňuje ty nejvyšší bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 38 x 9 x 48 cm

 
Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 974
Věk: Od 8 let
Načítám