LEGO Friends 41687 - Kouzelné pouťové stánky

Přeneste pouťovou zábavu do dětského pokojíčku prostřednictvím stavebnice Kouzelné pouťové stánky. Sada obsahuje spoustu kreativních prvků, včetně stánku se zmrzlinou, pojízdného vozíku s malováním na obličej, pokladny a turniketu.
EAN: 5702016916102
Kód 1: 2241687
Kód 2: 41687LEG
675 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Přeneste pouťovou zábavu do dětského pokojíčku prostřednictvím stavebnice Kouzelné pouťové stánky. Sada obsahuje spoustu kreativních prvků, včetně stánku se zmrzlinou, pojízdného vozíku s malováním na obličej, pokladny a turniketu. Děti rozhodně nadchne kouzlo, v rámci kterého mohou přimět postavu levitovat!

Sada obsahuje mikropanenku a 2 minipanenky v karnevalových kostýmech – jedna má pomalovaný obličej a druhá je oděna do kouzelnického pláště. Děti si mohou hrát na návštěvníky poutě, prodavače ve stánku nebo kouzelníky – otočením páčky mohou přimět Emmu „levitovat“. Tento trik si děti zaručeně oblíbí a budou jej chtít předvádět ostatním. Sadu je také možné si vzít s sebou na návštěvu ke kamarádům! Kouzlenou atmosféru podtrhnou originální dílky, které svítí ve tmě! Vezměte děti na vzrušující výlet do městečka Heartlake, kde je čeká ohromná porce nekončící zábavy ve společnosti okouzlujících dívek Lego Friends. Sada obsahuje modely 4 stánků a samostatný kouzelnický trik, kterým děti pobaví kamarády i členy rodiny. Díky 2 Lego Friends minipanenkám a 1 mikropanence na děti čeká pořádná porce kreativního hraní. Zábavnou atmosféru podtrhnou speciální kostky, které svítí ve tmě! Sada nabízí řadu kreativních herních scénářů – děti mohou prodávat vstupenky a zmrzlinu nebo malovat návštěvníkům na obličej. Kouzelnickým trikem pak zaručeně okouzlí všechny své kamarády. 

Zažijte karnevalové nadšení i u sebe doma díky stavebnici Lego Friends Kouzelné pouťové stánky.

  • Kompletní model se všemi stánky měří přes 14 cm na výšku, 31 cm na šířku a 6 cm do hloubky

  • Stanoviště kouzelnice Camily pak má 11 cm na výšku, 8 cm na šířku a 9 cm do hloubky

  • Počet kostek: 361

Pro ještě větší porci zábavy lze model spojit s dalšími sadami z této kouzlené edice od Lego Friends – Kouzelná horská dráha (41685LEG), Kouzelná akrobacie (41686LEG), Kouzelný karavan (41688LEG) a Kouzelné pouťové atrakce (41689LEG). Tato kouzelná stavebnice je součástí světa Lego Friends, který je plný každodenních hrdinů a vzrušujících příběhů inspirovaných skutečným životem.

Již od roku 1958 splňují Lego kostky a stavebnice náročné oborové standardy a jsou konzistentní a vzájemně kompatibilní. Lego hračky testujeme téměř všemi představitelnými způsoby, takže si můžete být jisti, že každá stavebnice splňuje ty nejvyšší bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 26 x 6 x 28 cm

 

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 361
Věk: Od 6 let
Načítám