LEGO VIDIYO 43101 - Minifigurky Bandmates

Inspirujte děti k tvoření a režírování vlastních originálních videoklipů s Lego VIDIYO Minifigurky Bandmates. Série obsahuje 12 sběratelských postav inspirovaných nejrůznějšími hudebními žánry.
VYPRODEJ50
Platí do 4. 10. 2023

Pro 50% slevu zadejte kód v košíku.

EAN: 5702016916874
Kód 1: 43101LEG
Kód 2: 2243101
99 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Inspirujte děti k tvoření a režírování vlastních originálních videoklipů s Lego VIDIYO Minifigurky Bandmates. Série obsahuje 12 sběratelských postav inspirovaných nejrůznějšími hudebními žánry. Mezi minifigurkami najdete tanečníky, rapery, muzikanty, zpěváky i zpěvačky a spoustu dalších. Pusťte se do hraní s doprovodnou aplikací a přiveďte postavy k životu. Každá minifigurka Bandmate má vlastní osobnost a přichází se třemi BeatBity. Děti naskenují BeatBity v aplikaci, díky čemuž získají přístup ke speciálním efektům, zvukům a spoustě dalších prvků, které mohou využít ve vlastním videoklipu. Díky pravidelné aktualizaci písniček bude každé hraní jedinečné.

Aplikace Lego VIDIYO přináší zcela bezpečné online prostředí. Díky profilovým minifigurkám a generovaným uživatelským jménům zůstanou děti v anonymitě. Veškerý nahrávaný obsah je moderován a rodičovský panel umožňuje dospělákům mít pod kontrolou, co mohou děti sdílet a navštěvovat.

Představte dětem nový hudební herní svět a dopřejte jim možnost vytvářet a režírovat vlastní videoklipy s Lego VIDIYO Minifigurky Bandmates a aplikací VIDIYO. Stáhněte si bezplatnou aplikaci Lego VIDIYO a naskenujte minifigurku a speciální dílky – BeatBity. Děti mohou s nadšením sledovat, jak jejich figurka ožije ve videoklipech, které si sami vytvoří a zrežírují. Každá figurka Bandmate je doplněna třemi BeatBity, které lze naskenovat v aplikaci, díky čemuž získáte přístup ke speciálním video i audio efektům a kostýmům. Celkem mohou děti získat až 92 jedinečných BeatBitů. Minifigurky Lego VIDIYO Bandmates přinášejí společně s doprovodnou aplikací svět tvořivého a kreativního hraní. Aplikace Lego VIDIYO představuje bezpečnou online platformu – samozřejmostí jsou rodičovský panel, anonymní uživatelská jména a moderované komentáře.

  • Každá tajemná krabička obsahuje minifigurku z 1. série Bandmates, 2 náhodné dílky BeatBitů, 1 speciální BeatBit, 1 doplněk, podium z kostek s plochou pro 3 BeatBity, návod a sběratelský letáček.

Aplikace Lego VIDIYO je kompatibilní s vybranými zařízeními s operačním systémem iOS a Android. Seznam podporovaných zařízení najdete na www.LEGO.com/devicecheck. Než děti vyrazí do víru online světa, měly by se zeptat rodičů. Sady Lego VIDIYO nabízí nový herní zážitek s vlastní sociální platformou a umožňují holkám a klukům stát se režiséry, producenty a hvězdami vlastních videoklipů, které pak můžou sdílet s celým světem.

Lego dílky splňují ty nejpřísnější standardy, díky čemuž jsou dílky konzistentní, kompatibilní a vždy pevně drží – už od roku 1958. Lego dílky splňují vysoké globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 12 x 9 x 2 cm

 

Balení: 1 ks
Věk: Od 7 let
Načítám