LEGO VIDIYO 43110 - Folk Fairy BeatBox

Otevřete dětem, které rády tančí a vystupují, bránu do světa hudebních videí. Tato stavebnice Folk Fairy BeatBox od Lego VIDIYO se stane neomezeným zdrojem zábavy.
EAN: 5702016911442
Kód 1: 2243110
Kód 2: 43110LEG
399 Kč cena s DPH
199 Kč s kódem JARNIVYPRODEJ
poslední 2 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 2ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Otevřete dětem, které rády tančí a vystupují, bránu do světa hudebních videí. Tato stavebnice Folk Fairy BeatBox od Lego VIDIYO se stane neomezeným zdrojem zábavy. Stáhněte si bezplatnou aplikaci, s jejíž pomocí můžete naskenovat minifigurku a prohlédnout si její kostým folkové víly. Pak naskenujte BeatBity a odemkněte speciální efekty. Děti si užijí zábavu při dokončování výzev a vytváření jedinečných folkových hudebních videí, o která se mohou podělit s ostatními na bezpečné sociální platformě. Děti si pomocí Lego kostek nepochybně rády přizpůsobí BeatBox k obrazu svému. Mohou si vybrat ze tří designů, mezi něž patří vílí křídla, květiny nebo housle – případně mohou přijít s vlastním stylem. BeatBox je skládací a nabízí úložný prostor na BeatBity a minifigurku, takže se ideálně hodí na cesty.

Dopřejte si nejrůznější hudební zážitky. Stavebnice Lego VIDIYO dětem umožní stát se režiséry, producenty a hvězdami vlastních hudebních videí a sdílet je s ostatními v bezpečném prostředí. Sledujte, jak budou rozvíjet svou kreativitu při vytváření videí nabitých různými žánry, zábavnými postavami, písněmi, tanečními pohyby a úžasnými efekty.

Stavebnice Folk Fairy BeatBox od Lego VIDIYO s minifigurkou víly. Probuďte v dětech kreativitu a umožněte jim vytvářet vlastní hudební videa pomocí aplikace. Součástí je 16 BeatBitů pro odemknutí různých efektů, odměn a další funkcí.

  • Měří přes 8 cm na výšku a 7 cm na délku

  • Počet kostek: 89

BeatBox lze složit a vzít si jej s sebou na cesty. Aplikace je kompatibilní s vybranými chytrými zařízeními. Viz Lego.com/devi­cecheck  Stavebnice Lego VIDIYO™ dětem pomáhají vytvářet a sdílet parádní hudební videa.

Lego dílky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Lego kostky splňují ty nejvyšší globální normy z hlediska bezpečnosti.

Rozměry kusového balení: 12 x 12 x 12 cm

 

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 89
Věk: Od 7 let
Načítám