LEGO Ninjago 70687 - Spinjitzu úder – Lloyd

Stavebnice Spinjitzu úder – Lloyd, ve které najdete jednu figurku, je ideální pro malé nindži milující hraní na hrdiny a stavění z kostek.
EAN: 5702016616859
Kód 1: 2270687
Kód 2: 70687LEG
245 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Stavebnice Spinjitzu úder – Lloyd, ve které najdete jednu figurku, je ideální pro malé nindži milující hraní na hrdiny a stavění z kostek. Inovativní hračka otevírá dobrodružný svět herních možností, v němž děti pomohou Ninjago Lloydovi stát se mistrem Spinjitzu.

Zábavná a interaktivní sada Ninjago. Vypravte se s tímto úchvatným modelem na bezpočet dobrodružství ve světě Ninjago. Malí stavitelé umístí figurku Lloyda do spinneru, stisknou tlačítko na odpalovací podložce a vyšlou nindžu do akce. Fanoušci Ninjago si tento model doslova zamilují – ať už si hrají sami, nebo v partě nindžů.

Spinner měří přes 7 cm na výšku, 10 cm na délku a 7 cm na šířku.

Počet dílků: 48

Parádní stavebnice Lego Ninjago pro trénink. Spinjitzu Lego sady s nindži otevírají dětem fantastický svět kreativní zábavy, ve kterém se vžijí do role svého oblíbeného hrdiny a utkají se se silami zla. Akční stavebnice, ve kterých nechybí parádní zbraně, tryskáče, draci, sestavitelné figurky a spousta dalších doplňků, malé stavitele doslova pohltí.

Rozměry kusového balení: 15 x 8 x 8 cm

Balení: 1 ks
Věk: Od 7 let
Načítám