LEGO ANIMAL CROSSIN 77050 - Nook's Cranny a dům Rosie

Darujte dětem stavebnici Nook's Cranny a dům Rosie ze světa Animal Crossing.
EAN: 5702017592480
Kód 1: 2277050
Kód 2: 77050LEG
1 569 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Darujte dětem stavebnici Nook's Cranny a dům Rosie ze světa Animal Crossing. Malí stavitelé od 7 let si postaví scény, které dobře znají z videoher, a vymyslí pro minifigurky Toma Nooka a Rosie zcela nové příběhy. Tato stavebnice představuje skvělý dárek pro fanoušky her Animal Crossing. Najdete v ní spoustu známých prvků a prozkoumáte obchod, ve kterém mýval Tom Nook výměnou za mince Bells prodává předměty, jako je karta s vlastními recepty, semínka květin, návnady na ryby a nástroje. Děti pak s Tomem Nookem navštíví domov kočky Rosie plný slavných předmětů. Součástí stavebnice je řada slavných prvků, například karty s vlastními recepty, nástěnka, cupcake, návnady na ryby a strom s překvapením uvnitř, stejně jako ve hře. 

  • Stavebnice ve standardní konfiguraci měří přes 15 cm na výšku, 39 cm na šířku a 14 cm do hloubky

  • Počet dílků: 535

Malí stavitelé přeskládají modulární podložky na stavění a doplňky a upraví tak domečky podle vlastní fantazie. Tato přizpůsobitelná stavebnice přináší nekonečné možnosti přestavování a děti si mohou odpočinout u stavění samy nebo s rodiči a kamarády. Stavebnice z řady Animal Crossing s digitálním návodem na stavění. Aplikace Lego Builder obsahuje digitální verzi návodu na stavění, který je součástí stavebnice. Díky modulárním podložkám na stavění a spoustě doplňků děti rozhodnou o tom, jak bude vypadat jejich přizpůsobitelná výstavní stavebnice Lego Animal Crossing. 

Již od roku 1958 splňují všechny kostky Lego striktní oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní. Kostky a dílky Lego splňují striktní globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 38,2 x 26,2 x 7 cm

 

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 535
Věk: Od 7 let
Načítám