LEGO ANIMAL CROSSIN 77047 - Bunnie a aktivity v přírodě

Potěšte tvořivé děti od 6 let stavebnicí Bunnie a aktivity v přírodě, se kterou si užijí spoustu zábavy.
EAN: 5702017592374
Kód 1: 2277047
Kód 2: 77047LEG
379 Kč cena s DPH
Skladem
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Potěšte tvořivé děti od 6 let stavebnicí Bunnie a aktivity v přírodě, se kterou si užijí spoustu zábavy. Pomůžou králičí minifigurce Bunnie postavit stan a pak se vydají na průzkum okolí. Tato stavebnice představuje skvělý dárek pro tvořivé děti, které mají rády sérii videoher Animal Crossing. Díky spoustě doplňků model upraví podle vlastní fantazie. Při hraní příběhů odehrávajících se v přírodě využijí síťku na lov hmyzu, lopatu a sekyrku – známé nástroje z oblíbených videoher. Mezi zábavné funkce patří například mechanismus, díky kterému může Bunnie přeskočit přes řeku pomocí tyče. Nechybí ani stan, který lze otevřít, abyste Bunnie popřáli dobrou noc. Děti vyjádří svou kreativitu přeskládáním podložek na stavění, které pak ozdobí spoustou detailů. 

  • Stavebnice ve standardní konfiguraci měří přes 9 cm na výšku, 20 cm na šířku a 17 cm do hloubky

  • Počet dílků: 164

Děti zkombinují stavebnici s dalšími sadami Lego  Animal Crossing (prodávají se samostatně) a rozšíří svou komunitu postaviček z kostek. Se stavebnicemi Lego děti rozvíjejí svou kreativitu a vypravěčské schopnosti a prozkoumají svět Animal Crossing i po vypnutí videohry.

Již od roku 1958 splňují všechny kostky Lego striktní oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní. Kostky a dílky Lego splňují striktní globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 26,2 x 19,1 x 4,6 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 164
Věk: Od 6 let
Načítám