LEGO Ninjago 71810 - Dračí mládě Riyu

Děti od 6 let si se stavebnicí Dračí mládě Riyu připomenou scény ze hřbetu draka z 2. řady televizního seriálu Ninjago Dračí povstání.
EAN: 5702017584546
Kód 1: 2271810
Kód 2: 71810LEG
299 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Děti od 6 let si se stavebnicí Dračí mládě Riyu připomenou scény ze hřbetu draka z 2. řady televizního seriálu Ninjago Dračí povstání. Součástí této stavebnice je model Dračího mláděte Riyu s pohyblivými křídly, nohama a ocasem a sedlem, na které lze usadit minifigurku. Součástí této nindžovské stavebnice jsou 3 minifigurky: Arin s lezeckým hákem a katanou, Sora s katanou a zlý válečník s vlčí maskou s mečem. Děti tak budou mít vše, co potřebují k tomu, aby se staly nindžovskými bojovníky a hrály si na akční bitvy.

  • Model draka měří přes 6 cm na výšku, 19 cm na délku a 18 cm na šířku

  • Počet dílků: 132

V dalších fantastických stavebnicích z řady Lego Ninjago najdete robotické obleky, vozidla a chrámy a děti si s nimi užijí hodiny hraní na dobrodružství. Všechny stavebnice můžete sestavit s pomocí aplikace Lego Builder, která vám a vašemu dítěti ukáže snadnou a intuitivní cestu stavitelským dobrodružstvím. 

Ve stavebnicích Lego Ninjago pro děti najdete robotické obleky, vozidla a chrámy a děti se s nimi ponoří do fantastického dobrodružného světa s oblíbenými nindžovskými hrdiny.

Už od roku 1958 přizpůsobují všechny kostky Lego striktní oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní. Kostky a dílky Lego splňujé globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 26,2 x 14,1 x 4,8 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 132
Věk: Od 6 let
Načítám