LEGO Technic 42181 - VTOL Vesmírná loď na přepravu těžkého nákladu LT81

Nadšenci do vesmíru si zamilují nezapomenutelnou stavebnici Lego Technic VTOL Vesmírná loď na přepravu těžkého nákladu LT81 pro děti od 10 let.
EAN: 5702017584157
Kód 1: 2242181
Kód 2: 42181LEG
2 099 Kč cena s DPH
poslední 1 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Nadšenci do vesmíru si zamilují nezapomenutelnou stavebnici Lego Technic VTOL Vesmírná loď na přepravu těžkého nákladu LT81 pro děti od 10 let. Tato futuristická vesmírná loď se pyšní řadou detailů, které inspirují děti při hraní strhujících misí na vzdálené planety. Stavebnice přináší řadu úžasných funkcí, včetně ozubených kol, které roztáčí motory, vysouvají a zasouvají přistávací podvozek a spouštějí drapák na uchopení nákladního modulu s miniaturním vesmírným vozítkem. Na horní straně se nachází rukojeť, díky které mohou malí fanoušci vesmíru při hře s touto futuristickou vesmírnou lodí létat po místnosti. Součástí stavebnice je speciální prvek vzduchového zámku, pomocí kterého mohou děti propojit tento model s kompatibilními stavebnicemi Lego (prodávají se samostatně) a vydat se na vesmírná dobrodružství zcela nové úrovně.

  • Model vesmírné lodě měří přes 19 cm na výšku, 52 cm na délku a 47 cm na šířku

  • Počet dílků: 1365

Stavebnice Lego Technic přináší realistické mechanismy a pohybové funkce, které stavitele Lego uvedou a vtáhnou do světa techniky.

Děti se mohou těšit na intuitivní stavitelské dobrodružství s aplikací Lego Builder. V ní si lze přibližovat a otáčet modely ve 3D, ukládat stavebnice a sledovat postup při stavění. 

Dílky Lego Technic splňují ty nejpřísnější standardy a jsou konzistentní, kompatibilní a vždy dobře drží. Dílky Lego Technic vyhovují přísným globálním bezpečnostním standardům.

Rozměry kusového balení: 45,6 x 28,2 x 13,6 cm

 

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 1365
Věk: Od 10 let
Načítám