LEGO Technic 42125 - Ferrari 488 GTE „AF Corse #51”

Ferrari 488 GTE je auto jako žádné jiné – pro svou značku získává v těch nejtěžších vytrvalostních závodech světa prestižní trofeje již řadu let.
EAN: 5702016913484
Kód 1: 2242125
Kód 2: 42125LEG
4 419 Kč cena s DPH
skladem 5 a více kusů
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Ferrari 488 GTE je auto jako žádné jiné – pro svou značku získává v těch nejtěžších vytrvalostních závodech světa prestižní trofeje již řadu let. Nyní si můžete postavit vlastní model ve stylu Lego Technic s autentickými designovými detaily, které se neliší od kultovního originálu. Věrohodné detaily Model závodního vozu se vyznačuje úžasnou pozorností vůči detailům, a díky tomu vystihuje pravou povahu aut Ferrari. Mezi funkce patří přední a zadní zavěšení kol, otevírací dveře, motor V8 s pohyblivými písty a volant. Originální samolepky a autentické barvy dodávají tomuto epickému modelu na autentičnosti. 

Unikněte každodennosti: Tato sada je součástí kolekce Lego stavebnic pro dospělé, kteří ocení důmyslný design. Nový tvořivý projekt pro vás samotné nebo ideální dárek pro fanoušky motosportu. Tato stavebnice od Lego Technic nabízí neuvěřitelný výstavní model, při jehož sestavování si užijete spoustu zábavy. Ponořte se do vzrušujícího světa vytrvalostních závodů a vytvořte si vlastní výstavní Lego Technic verzi kultovního závodního vozu Ferrari 488 GTE. Autentické funkce zahrnují přední a zadní zavěšení kol, otevírací dveře, motor V8 s pohyblivými písty a funkční volant. Díky originálním závodnickým nálepkám a autentické barevné kombinaci zaujme model Ferrari 488 GTE „AF Corse #51” přední místo na výstavce doma i v kanceláři každého fanouška motosportu. Obohacující stavitelský projekt pro dospělé a inspirativní dárek k narozeninám nebo jiné zvláštní příležitosti pro všechny, kteří milují vytrvalostní závody, vozy Ferrari a motosport.

Díky otevíracím dveřím a kapotě si můžete snadno prohlédnout propracované detaily. Součástí sady je speciální knížka s návodem na stavění. Přináší exkluzivní obsah, jako jsou informace o voze a týmu AF Corse 51. Díky elegantnímu designu a realistickým funkcím nabízejí sady Lego Technic obohacující stavitelské zážitky, jejichž výsledkem jsou originální a působivé modely. Nepochybně si je zamilují všichni technicky orientovaní fanoušci.

  • Model měří přes 13 cm na výšku, 48 cm na délku a 21 cm na šířku

  • Počet kostek: 1677

Již od roku 1958 splňují dílky Lego Technic ty nejpřísnější standardy tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a vždy dobře držely. Dílky Lego Technic splňují vysoké globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 38 x 48 x 11 cm

 

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 1677
Věk: Od 18 let
Načítám