LEGO Technic 42158 - NASA Mars Rover Perseverance

Děti při stavění modelu NASA Mars Rover Perseverance od Lego Technic zažijí nezapomenutelné dobrodružství.
EAN: 5702017425184
Kód 1: 2242158
Kód 2: 42158LEG
2 075 Kč cena s DPH
Skladem
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Děti při stavění modelu NASA Mars Rover Perseverance od Lego Technic zažijí nezapomenutelné dobrodružství. Tento stavební projekt je ideální pro děti, které milují vědu a techniku. Jeho součástí je aplikace s rozšířenou realitou, díky níž děti lépe poznají prostředí Marsu a misi vozítka. Cesta na Mars Tento model je nabitý funkcemi, které dětem lépe přestaví výzvy, kterým NASA Rover Perseverance a vrtulník Ingenuity čelily. Vozítko se pyšní 360° řízením, pohyblivýma rukama a odpruženými nápravami, díky nimž se vozítko dokáže pohybovat i na nerovném terénu na všech 6 kolech. Mezi další sestavitelné prvky patří napájecí stanice, antény, kamery a vědecké nástroje.

Model NASA Mars Rover Perseverance je perfektním dárkem pro děti, které zajímá průzkum vesmíru nebo věda a technika.

  • Tento model od Lego Technic měří přes 23 cm na výšku, 32 cm na délku a 23 cm na šířku

  • Počet dílků: 1132

Objevte intuitivní návod v aplikaci Lego Builder, kde nadšení stavitelé mohou přibližovat a otáčet své modely ve 3D, sledovat postup a ukládat stavebnice. To jim pomůže v rozvoji nových dovedností. Modely Lego Technic nabízejí realistické mechanismy a funkce pohybu, které uvedou mladé stavitele do světa inženýrství.

Dílky Lego Technic splňují ty nejpřísnější standardy a jsou konzistentní, kompatibilní a vždy dobře drží. Dílky Lego Technic vyhovují přísným globálním bezpečnostním standardům.

Rozměry kusového balení: 38 x 26 x 12 cm

 

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 1132
Věk: Od 10 let
Načítám