LEGO Marvel Avengers 76258 - Sestavitelná figurka: Captain America

Otevřete fanouškům světa filmů od Marvelu od 8 let bránu do světa dobrodružství a darujte jim nejslavnějšího supervojáka.
EAN: 5702017419749
Kód 1: 2276258
Kód 2: 76258LEG
775 Kč cena s DPH
poslední 1 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Otevřete fanouškům světa filmů od Marvelu od 8 let bránu do světa dobrodružství a darujte jim nejslavnějšího supervojáka. Sestavitelná figurka: Captain America od Lego Marvel je plně pohyblivá a je plná autentických detailů, které podporují nekonečně kreativní hraní. Figurka čítající 310 dílků má pohyblivé klouby ramen, paží, kyčlí a nohou a nechybí jí typický štít, který lze připevnit k rukám nebo k zádům. Děti mohou figurku polohovat do akčních póz a přehrávat mise z filmů od studia Marvel nebo si vymýšlet vlastní dobrodružství.

  • Tato všestranná figurka měří přes 25 cm na výšku

  • Počet dílků: 310

Děti si mohou stáhnout aplikaci Lego Builder a vychutnat si pohlcující stavitelský zážitek s digitálními funkcemi přibližování a otáčení modelů ve 3D a možností ukládání stavebnic a zobrazení postupu ve stavění. Řada Lego Marvel nabízí další sběratelské sestavitelné figurky, včetně Wolverina (76257) a Venoma (76226).

Sběratelská figurka od Marvel Avengers umožňuje neomezené možnosti stavění, hraní a vystavování. Má pohyblivé klouby ramen, paží, kyčlí a nohou, díky nimž je děti mohou polohovat a vydávat se s nimi na nekonečné vzrušující mise. Přenosná figurka se pyšní spoustou autentických detailů, jako je jeho proslulý štít, který lze připevnit k ruce nebo k zádům podle toho, na jakou akci se superhrdina chystá.

Dílky Lego splňují striktní oborové standardy kvality, což znamená, že jsou konzistentní a kompatibilní a snadno z nich lze stavět. Kostky a dílky Lego splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 19 x 26 x 6 cm

 

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Marvel, Avengers
Počet dílků stavebnice: 310
Věk: Od 8 let
Načítám