LEGO Marvel Avengers 76191 - Rukavice nekonečna

Rukavice nekonečna od Lego Marvel nabízí obohacující stavitelský zážitek, jehož výsledkem bude autentická replika, která dokonale zachycuje nezaměnitelný styl komiksů studia Marvel.
EAN: 5702016913194
Kód 1: 2276191
Kód 2: 76191LEG
1 990 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Rukavice nekonečna od Lego Marvel nabízí obohacující stavitelský zážitek, jehož výsledkem bude autentická replika, která dokonale zachycuje nezaměnitelný styl komiksů studia Marvel.Sběratelská replika z filmů od Marvelu
Tento Lego model ikonické Rukavice nekonečna, kterou znáte z filmů Avengers: Infinity War a Avengers: Endgame studia Marvel, zaujme, ať už jej vystavíte kdekoli. Zlatá rukavice se pyšní pohyblivými prsty, Kameny nekonečna v pestrých barvách a popisným štítkem připevněným na robustním podstavci. Replika nabízí obohacující stavitelskou výzvu, jejímž výsledkem bude úchvatný výstavní model. 

Dopřejte si oddych od rušného světa dospěláků a odpočiňte si při stavění Lego modelu – ideální pro všechny nadšence do tvoření a fandy komiksů. Impozantní výstavní model Lego Marvel Rukavice nekonečna nádherně zachycuje styl filmových trháků Avengers: Infinity War a Avengers: Endgame studia Marvel. Autentická, zlatá Lego replika ikonické Rukavice nekonečna se pyšní barevnými Kameny nekonečna a robustním podstavce se štítkem. Tento model z 590 dílků dá dospělým fandům Marvelu možnost nechat se pohltit kreativním stavěním a vytvořit si jednu z nejznámějších a nejmocnějších zbraní komiksového světa.

  • Tento úchvatný model, který měří přes 31 cm na výšku, 13 cm na šířku a 11 cm do hloubky, se jistě stane středobodem každé konverzace, ať už si ho vystavíte doma, nebo na pracovišti.

  • Počet kostek: 590

Úchvatná pocta kouzelnému světu Marvel a obohacující stavitelský projekt, jehož výsledkem je nádherný výstavní kousek, který rozhodně nezůstane bez povšimnutí. Díky kvalitním, srozumitelným pokynům se můžete do tohoto fascinujícího stavitelského projektu pustit hned poté, co otevřete krabici. Řada výstavních Lego stavebnic pro dospělé má za cíl nabídnout příjemný stavitelský zážitek, který pohltí každého modelářského nadšence. 

Již od roku 1958 splňují Lego stavebnice přísné oborové standardy kvality, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné spojování a rozebírání. Lego dílky splňují přísné globální bezpečnostní normy.

Rozměry kusového balení: 35 x 9 x 19 cm

 

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Avengers
Počet dílků stavebnice: 590
Věk: Od 18 let
Načítám