LEGO Marvel Spiderman 76226 - Spider-Man – figurka

Otevřete fanouškům od 8 let bránu do akčního světa pavoučího superhrdiny se stavebnicí Spider-Man – figurka od Lego Marvel. 
EAN: 5702017154664
Kód 1: 2276226
Kód 2: 76226LEG
609 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Otevřete fanouškům od 8 let bránu do akčního světa pavoučího superhrdiny se stavebnicí Spider-Man – figurka od Lego Marvel. Tato figurka Spider-Mana inspirovaná marvelovským hrdinou je plně kloubová, a tudíž k nerozeznání od skutečnosti. Obsahuje i dílky v podobě pavučiny. Děti tím pádem mohou Spider-Mana rozpohybovat tak, jak bude v bitvách a na strhujících misích potřeba. A až bude pavoučí akce pro daný den tak akorát, bude se hrdina skvěle vyjímat na výstavce. Všechny části sestavitelné figurky Spider-Mana obsahují kloubové spoje, takže se může hýbat přesně jako ve skutečnosti. 

Řada Lego Marvel nabízí další sběratelské figurky, včetně Milese Moralese (76225LEG) a Venoma (76230LEG).

  • Tuto figurku si můžete vzít kamkoli s sebou. Měří 24 cm na výšku, což je ideální velikost na to, aby mohla děti provázet i na cestách.

  • Počet dílků: 258

Bezplatná aplikace s návody na stavění Lego dětem umožní prohlížet, přibližovat a otáčet model během stavění, takže se do tvůrčího procesu ponoří naplno.

Dílky Lego splňují striktní oborové standardy kvality, což znamená, že jsou konzistentní a kompatibilní a umožňují snadné spojování a rozpojování. Dílky Lego splňují náročné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 19 x 26 x 6 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Marvel, Spiderman
Počet dílků stavebnice: 258
Věk: Od 8 let
Načítám