LEGO Friends 41752 - Záchranářský hydroplán

Děti, které mají rády nápadité vyprávění, ve stavebnici Lego Friends Záchranářský hydroplán od 6 let objeví spoustu vzrušujících detailů.
EAN: 5702017415345
Kód 1: 2241752
Kód 2: 41752LEG
405 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Děti, které mají rády nápadité vyprávění, ve stavebnici Lego Friends Záchranářský hydroplán od 6 let objeví spoustu vzrušujících detailů. Součástí stavebnice jsou dvě minipanenky Lego Friends Zaca a jeho učitelka Diu. Součástí je také běluha, kterou děti zachrání z hromady dřeva a kamení na pobřeží. Mezi doplňky patří záchranná vesta, paddleboard, pádlo, vysílačky, dalekohled, lahvička na krmení a hák na záchranu běluhy. Děti mohou vyprávět dramatický příběh o tom, jak Zac při paddleboardingu objeví uvězněnou běluhu a pak zavolá své učitelce, která přiletí v záchranářském hydroplánu.

Model mohou zkombinovat se stavebnicemi 41736 a 41734 od LEGO Friends a užít si ještě více zábavy se záchrannými dobrodružstvími v oceánu (stavebnice se prodávají samostatně).

  • Model Záchranářský hydroplán od Lego Friends měří přes 9 cm na výšku, 17 cm na délku a 16 cm na šířku

  • Počet dílků: 203

Objevte intuitivní návod v aplikaci Lego Builder, kde nadšení stavitelé mohou přibližovat a otáčet své modely ve 3D, sledovat postup a ukládat stavebnice. To jim pomůže v rozvoji nových dovedností. V lednu 2023 se svět Lego Friends rozšířil o nové postavy a nová místa, aby poskytl ještě více inspirace pro vzrušující dobrodružství.

Už od roku 1958 splňují všechny kostky Lego striktní oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní. Kostky a dílky Lego Friends splňují striktní globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 26 x 19 x 5 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 203
Věk: Od 6 let
Načítám