LEGO Friends 41736 - Námořní záchranářské centrum

Děti od 7 let, které mají rády zvířata, si se stavebnicí Lego Friends Námořní záchranářské centrum užijí spoustu zábavy při hraní příběhů v oceánu.
EAN: 5702017415215
Kód 1: 2241736
Kód 2: 41736LEG
1 069 Kč cena s DPH
poslední 2 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 2ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Děti od 7 let, které mají rády zvířata, si se stavebnicí Lego Friends Námořní záchranářské centrum užijí spoustu zábavy při hraní příběhů v oceánu. Součástí stavebnice jsou 3 minipanenky, 2 mořské vydry, mořský koník a mořská želva a navíc také nejrůznější doplňky, které inspirují ke kreativnímu hraní. Děti na vodním skútru přijedou do přístavu a vydají se dovnitř, kde očistí a nakrmí vydry a pořídí rentgenové snímky. Pak vydrám pomohou sklouznout do rehabilitačního areálu. Až se vydry uzdraví, mohou se vrátit do oceánu. Ve stavebnici najdete spoustu doplňků včetně záchranné vesty, lahvičky na krmení, vysílačky, truhly s pokladem, fotoaparátu, počítače, mikroskopu, injekce a rentgenu.

  • Model Lego Friends Námořní záchranářské centrum měří přes 23 cm na výšku, 20 cm na šířku a 19 cm do hloubky

  • Počet dílků: 376

Děti se mohou těšit na nenáročné a intuitivní stavitelské dobrodružství s aplikací Lego Builder. V ní si lze přibližovat a otáčet modely ve 3D, ukládat stavebnice a sledovat postup. Poznejte novou generaci městečka Heartlake Inspirujte děti k rozvoji jejich zálib při objevování nového světa Lego Friends s různorodou partou postav.

Už od roku 1958 splňují všechny kostky Lego striktní oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní. Kostky a dílky Lego Friends splňují striktní globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 38 x 26 x 7 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 376
Věk: Od 7 let
Načítám