LEGO Friends 41747 - Komunitní kuchyně v městečku Heartlake

Malí kuchaři od 8 let se se stavebnicí Lego Friends Komunitní kuchyně v městečku Heartlake mohou vydat na lahodná dobrodružství.
EAN: 5702017415307
Kód 1: 2241747
Kód 2: 41747LEG
1 479 Kč cena s DPH
Skladem
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Malí kuchaři od 8 let se se stavebnicí Lego Friends Komunitní kuchyně v městečku Heartlake mohou vydat na lahodná dobrodružství. Děti zjistí více o vztahu Lea, jeho sestry Alby a jejich babičky, která vede kuchyni. Leo se rád učí nové kuchařské techniky, součástí stavebnice je proto i spousta ingrediencí a doplňků, děti tak také poznají nové věci. Nechybí spižírna, lednice, dřez a sporák s pánvemi a lisem na tortilly. Venku je posezení a zastřešená terasa. Stavebnice obsahuje postavy Lego Friends Lea, Albu, Abuelitu, kocoura Churra, zákaznici Matilde a spoustu doplňků pro hraní. Spousta detailů, jako je řada ingrediencí, spižírna, lednice a dřez, inspiruje ke kreativnímu hraní. Nechybí sporák, kuchyňské náčiní a venkovní posezení.

Komunitní kuchyni můžete spojit se stavebnicí Lego Friends Komunitní centrum v městečku Heartlake 41748 (prodává se samostatně) a vytvořit tak nekonečné herní možnosti inspirované přátelstvími v komunitě.

  • Komunitní kuchyně měří přes 22 cm na výšku, 22 cm na šířku a 17 cm do hloubky

  • Počet dílků: 695

Objevte intuitivní návod v aplikaci Lego Builder, kde nadšení stavitelé mohou přibližovat a otáčet své modely ve 3D, sledovat postup a ukládat stavebnice. To jim pomůže v rozvoji nových dovedností. V lednu 2023 se svět Lego Friends rozšířil o nové postavy a nová místa, aby poskytl ještě více inspirace pro vzrušující dobrodružství.

Už od roku 1958 splňují všechny kostky Lego striktní oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní. Kostky a dílky Lego Friends splňují striktní globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 48 x 28 x 6 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 695
Věk: Od 8 let
Načítám