LEGO Jurrasic World 76941 - Hon na carnotaura

Děti se mohou těšit na dlouhé hodiny kreativní zábavy se stavebnicí Hon na carnotaura od Lego Jurský svět, která zaujme pohyblivou figurkou carnotaura a sestavitelnými modely helikoptéry a pick-upu.
EAN: 5702017079745
Kód 1: 2276941
Kód 2: 76941LEG
1 135 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Výměna nevhodného dárku za poukaz do 31. 1. 2023.
Popis produktu
Parametry

Děti se mohou těšit na dlouhé hodiny kreativní zábavy se stavebnicí Hon na carnotaura od Lego Jurský svět, která zaujme pohyblivou figurkou carnotaura a sestavitelnými modely helikoptéry a pick-upu. Model helikoptéry nabízí kokpit pro minifigurku, funkční vrtuli a vystřelovač pro akční hraní. Součástí sady jsou dále 3 minifigurky populárních postav z Jurského světa, které lze posadit do auta s odnímatelnou střechou pro snadný přístup a korbou. Super dárek pro děti, které se zajímají o dinosaury.

V krabici najdete také srozumitelný, ilustrovaný návod, který malým Lego fanouškům pomůže stavět bez cizí pomoci a vychutnat si každou fázi tohoto projektu. Dinosauří akce Objevte stavebnice řady Lego Jurský svět, která má něco pro každého. Nabízí vstřikované figurky dinosaurů, populární postavy z animovaného seriálu a filmů, parádní vozidla a další prvky jak na hraní, tak na výstavku.

  • Helikoptéra měří přes 7 cm na výšku, 20 cm na délku a 6 cm na šířku. Zábavná sada s pick-upem, figurkou dinosaura a minifigurkami je vhodná pro každodenní kreativní hraní.

  • Počet kostek: 240

Stavebnice řady Lego Jurský svět umožňují jak dětem, tak dospělým fanouškům připomenout si scény z animovaných seriálů a filmů, vymýšlet si vlastní jedinečné příběhy nebo si prostě vystavovat parádní sběratelské modely. Lego dílky splňují přísné oborové standardy, díky čemuž se snadno spojují, jsou konzistentní, kompatibilní a vždy dobře drží. Lego kostky a dílky jsou důkladně testovány, aby bylo zajištěno, že splňují nejpřísnější bezpečnostní normy.

Rozměry kusového balení: 26 x 6 x 38 cm

 

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 240
Věk: 7+
Načítám