LEGO Friends 41683 - Lesní jezdecké středisko

Darujte dětem zábavnou herní sadu Lesní jezdecké středisko od Lego Friends. Třípatrový model ranče je doslova nabitý nejrůznějšími detaily a doplňky. Stavebnice obsahuje také figurky, se kterými děti prožijí nespočet dobrodružných příběhů.
EAN: 5702016916652
Kód 1: 2241683
Kód 2: 41683LEG
1 590 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Darujte dětem zábavnou herní sadu Lesní jezdecké středisko od Lego Friends. Třípatrový model ranče je doslova nabitý nejrůznějšími detaily a doplňky. Stavebnice obsahuje také figurky, se kterými děti prožijí nespočet dobrodružných příběhů Děti se mohou připojit k Mii, Savannah, jejímu vodicímu psu Goldiemu a bráškovi Kevinovi a vyrazit společně na projížďku lesem. Po návratu se na LEGO Friends ranči budou muset o koníky postarat a teprve pak si budou moci odfrknout v domku, ve kterém nechybí kuchyně, ložnice a jídelna. Druhé patro domku je odnímatelné pro snadnější přístup a pohodlnější hraní uvnitř. Zábava však pokračuje i venku, kde si mohou na ohništi opékat marshmallowny. Sada přináší také bohatou řadu doplňků, které nakopnou dětskou kreativitu.

Každá postava Lego Friends má vlastní zájmy – od vědy přes umění až po přírodu. Darujte dětem vstupenku do městečka Heartlake, kde se mohou ve společnosti party bezvadných kamarádek věnovat tomu, co je baví. Lesní model se stájí, kuchyní, jídelnou a ložnicí. Obsahuje 2 minipanenky, 1 mikropanenku, 2 koně a figurku poníka a pejska. Hodiny kreativní zábavy při objevování krás lesa z koňského hřbetu. Roztomilé doplňky jsou zárukou nápaditého hraní. Patro modelu domku je odnímatelné, figurky koní mají pohyblivé hlavy.

  • Model měří něco málo přes 26 cm na výšku, 22 cm na šířku a 12 cm do hloubky – ideální rozměry, díky kterým se bude také skvěle vyjímat na výstavce v pokojíčku.

  • Počet kostek: 511

Pro ještě větší porci zábavy je možné model spojit s dalšími Lego Friends sadami z této edice. Kvalitní Lego kostky umožňují snadné a konzistentní spojování. Lego dílky splňují přísné bezpečnostní standardy, takže zaručují bezpečný herní zážitek.

Rozměry kusového balení: 28 x 6 x 54 cm

.

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 511
Věk: Od 7 let
Načítám