LEGO Friends 42603 - Karavan na pozorování hvězd

S dobrodružnou stavebnicí Lego Friends Karavan na pozorování hvězd se děti od 7 let pustí do objevování.
EAN: 5702017585192
Kód 1: 2242603
Kód 2: 42603LEG
599 Kč cena s DPH
Skladem
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

S dobrodružnou stavebnicí Lego Friends Karavan na pozorování hvězd se děti od 7 let pustí do objevování. Součástí sady je sestavitelný teleskop, vozidlo 4x4 s karavanem a samoskládacím stanem, 2 minipanenky, figurka psa a figurka ježka. Inspirujte děti k vytvoření vlastních souhvězdí z planet a hvězd, kterým ozdobí pozadí. Součástí stavebnice je také řada doplňků, které dětem pomáhají vyprávět příběhy o přátelství, včetně hrníčků, sušenek, pamlsků pro psa, dalekohledu, teleskopu, baterky, tabletu, hvězd navíc a obrázků planet.

  • Karavan s pohonem 4×4 měří přes 9 cm na výšku, 11 cm na délku a 6 cm na šířku

  • Počet dílků: 364

Tato stavebnice představuje zábavný dárek k narozeninám nebo jakékoli jiné příležitosti pro děti, které milují vědu a objevování. Děti se mohou těšit na nenáročné a intuitivní stavitelské dobrodružství s aplikací Lego Builder. V ní si lze přibližovat a otáčet modely ve 3D, ukládat stavebnice a sledovat postup.

Nenechte si ujít další sady z řady Lego Friends (prodávají se samostatně), ve kterých malí stavitelé objeví spoustu rozmanitých postav a vydají se s nimi na dobrodružství jako ze skutečného života. 

Všechny prvky Lego splňují přísné průmyslové standardy od roku 1958, aby bylo zajištěno, že jsou konzistentní, kompatibilní a snadno se spojují. Lego Friends kostky a dílky jsou testovány tak, aby splňovaly přísné globální bezpečnostní normy.

Rozměry kusového balení: 35,4 x 19 x 7 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 364
Věk: Od 7 let
Načítám