LEGO City 60241 - Jednotka s policejním psem

Děti si rády hrají na hrdiny všedního dne. Sada Jednotka s policejním psem od Lego City jim to umožní! 

EAN: 5702016617559
Kód 1: 2260241
Kód 2: 60241LEG
225 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Děti si rády hrají na hrdiny všedního dne. Sada Jednotka s policejním psem od Lego City jim to umožní! Obsahuje parádní policejní auto s místem pro policejního strážníka a jeho věrného policejního psa, klenotnictví s drahokamy, a k tomu navíc zloděje držícího páčidlo. Perfektní scénář pro malé bojovníky proti zločinu s bohatou představivostí.

Ale ne! Zloděj se snaží vloupat do klenotnictví a ukrást vzácné drahokamy. Tohle je práce pro jednotku s policejním psem z Lego City! Usedněte za volant rychlého policejního auta a spěchejte na místo činu. Pak vypusťte věrného policejního psa a zatkněte zloděje, než stačí utéct! Další úspěšný den pro hrdiny z Lego City.

  • Policejní auto s místem pro policejního strážníka a jeho psa měří přes 5 cm na výšku, 9 cm na délku a 5 cm na šířku.

  • Klenotnictví měří přes 6 cm na výšku, 4 cm na šířku a 3 cm do hloubky.

Počet dílků: 67

Tato sada pro děti ve věku od 4 let obsahuje jednoduchý návod v tištěné podobě a speciální kostku pro snadný začátek stavění, takže se děti mohou hrdě pustit do hraní. A díky bezplatné aplikaci Lego Life pro chytré telefony a tablety mají děti přístup i k návodu Instructions PLUS – jedná se o interaktivní návod s nástroji pro přiblížení a otáčení, se kterým si děti užijí při stavění Lego sad ještě více zábavy.

Policejní sady od Lego City dětem umožní ponořit se do otevřených dobrodružství a akčních scénářů se situacemi ze skutečného života. A s celou řadou budov a vozidel bohatých na různé funkce mohou děti popustit uzdu své fantazii!

Rozměry kusového balení: 14 x 6 x 16 cm

 

Balení: 1 ks
Věk: Od 4 let
Načítám