LEGO City 60253 - Zmrzlinářské auto

S touto sadou Zmrzlinářské auto od Lego City se děti mohou stát hrdiny všedního dne. 

EAN: 5702016617870
Kód 1: 2260253
Kód 2: 60253LEG
445 Kč cena s DPH
poslední 1 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

S touto sadou Zmrzlinářské auto od Lego City se děti mohou stát hrdiny všedního dne. Děti zachrání obyvatele Lego City umírající horkem tím, že jim přivezou parádní zmrzlinové kornouty a nanuky! Prostor uvnitř auta pro zmrzlinářku, která v něm pracuje a řídí ho, spolu se zákazníkem s roztomilým psem poskytuje spoustu možností pro nezávislé a zábavné hraní. 

Cink cink! To je dobrota! Zmrzlinářské auto dorazilo do Lego City! Dejte si ještě jedno kolečko na vašem parádním skateboardu, poté otočte prkno, sundejte si helmu a vydejte se na něco dobrého spolu s vaším roztomilým psem. Pomozte zmrzlinářce vydávat lahodné zmrzlinové kornouty a nanuky. Pak zavřete výdejní okénko a pomozte tuto úžasnou, vícebarevnou dodávku dovézt na další zastávku!

Návod na stavění pro zmrzlinářské auto od Lego City najdete v krabici. Nebo můžete jít na internet a stáhnout si návod Instructions PLUS v rámci aplikace Lego Life pro chytré telefony a tablety. S tímto interaktivním návodem na stavění s úžasnými nástroji přibližování a otáčení se začínající Lego stavitelé rychle stanou opravdovými mistry.

Se sadami od Lego City Skvělá vozidla si budou děti moci prohlédnout svá oblíbená pozemní, vzdušná a mořská vozidla a stroje pěkně zblízka. Tyto realistické stavebnice podporují představivost a zábavným a vzrušujícím způsobem odrážejí skutečný život.

Rozměry kusového balení: 19 x 6 x 26 cm

 

Balení: 1 ks
Věk: Od 5 let
Načítám