LEGO City 60342 - Žraločí kaskadérská výzva

Povzneste hraní na novou úroveň s akční stavebnicí Lego City Žraločí kaskadérská výzva.
EAN: 5702017162119
Kód 1: 2260342
Kód 2: 60342LEG
399 Kč cena s DPH
poslední 1 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Povzneste hraní na novou úroveň s akční stavebnicí Lego City Žraločí kaskadérská výzva. Úkolem dětí je aktivovat motorku se setrvačníkem a vyhnout se kostlivci a točícímu se kolu se žraloky, převrhnout barely a získat truhlu s pirátským pokladem. Vše, co děti potřebují k sestavení kaskadérské výzvy pro útok se žraloky, kaskadérské kolo se setrvačníkem, 2 minifigurky včetně hrdiny ze série Lego City Adventures a kostlivce. Lego City Stuntz Challenge s výkonnými funkcemi: děti používají setrvačník ke spuštění kaskadérského kola, vyhýbají se houpajícímu se žraločímu kyvadlu, narážejí do sudů a odkrývají pirátskou truhlu s pokladem. O hodiny nápaditého hraní se postarají 2 minifigurky, včetně postavy Chucka D. Goldberga ze seriálu Lego City.

  • Shark Attack Stunt Challenge měří přes 19 cm na výšku, 26 cm na šířku a 9 cm do hloubky

  • Počet kostek: 122

Stavebnice s kaskadérskou motorkou obsahuje jednoduchý návod na sestavení, díky kterému si děti zvládnou s hrdostí postavit vlastní hračky Lego nebo se mohou pustit do společného stavění s kamarády nebo členy rodiny. Stavebnice Lego City vkládají dětem do rukou akční vozidla, realistické budovy a zábavné postavy, které inspirují k nápaditému hraní. A pro ještě větší porci napínavé zábavy je možné tuto sadu kombinovat s dalšími kaskadérskými stavebnicemi z řady Lego City Stuntz.

Všechny Lego prvky splňují přísné oborové standardy od roku 1958, aby bylo zajištěno, že jsou konzistentní, kompatibilní a zábavné na stavění. Lego prvky jsou testovány na pád, teplo, tlak a torzi a analyzovány, aby splňovaly přísné globální bezpečnostní normy

Rozměry kusového balení: 9 x 26 x 6 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 122
Věk: Od 5 let
Načítám