LEGO City 60379 - Hlubinná průzkumná ponorka

Lego City Hlubinná průzkumná ponorka je přímo nabitá funkcemi a realistickými prvky.
EAN: 5702017416397
Kód 1: 2260379
Kód 2: 60379LEG
2 309 Kč cena s DPH
Skladem
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Lego City Hlubinná průzkumná ponorka je přímo nabitá funkcemi a realistickými prvky. Ponorka je vybavena parádním kopulovitým kokpitem, laboratoří, podvodním dronem a potápěčským oblekem v robotickém stylu pro průzkum mořského dna. Vrak lodi skrývá žraločí doupě, domov obří medúzy a potopený poklad. Co vás čeká v krabici? Vše, co děti potřebují k sestavení hlubinné ponorky, dron, potápěčský oblek, vrak lodi, 6 minifigurek průzkumníků a figurka kostlivce, 3 žraloků, 2 medúz a 4 ryb. Kolem vraku lodi krouží 2 žraloci s funkcí žraločího překvapení. Mezi doplňky Lego v této sadě najdete fotoaparát, skener, hasák, injekci, nůžky, páčidlo, meč, drahokam a 2 louče.

  • Průzkumná ponorka měří přes 11 cm na výšku, 31 cm na délku a 17 cm na šířku

  • Počet dílků: 842

Objevte aplikaci Lego Builder. Umožní dětem prozkoumávat a ukládat si virtuální stavebnice, sledovat postup stavění a přibližovat, otáčet a prohlížet modely ve 3D, zatímco na nich pracují. Spojte tuto stavebnici s ostatními modely z řady Lego City a zažijte ještě více zábavných dobrodružství.

Již od roku 1958 splňují všechny kostky Lego nekompromisní oborové standardy, díky čemuž jsou dílky konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní. Kostky a dílky Lego splňují striktní globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 48 x 38 x 7 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 842
Věk: Od 7 let
Načítám