LEGO Creator 31103 - Auto s raketovým pohonem 3v1

Nakopněte představivost malých nadšenců do silných aut díky stavebnici Lego Creator 3v1 Auto s raketovým pohonem. 

EAN: 5702016616293
Kód 1: 2231103
Kód 2: 31103LEG
579 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Nakopněte představivost malých nadšenců do silných aut díky stavebnici Lego Creator 3v1 Auto s raketovým pohonem. Děti nadchne možnost posouvat limity a rekordy se zeleno-bílým sporťákem s raketovým motorem v zadní části, sáním a nastavitelným přítlačným křídlem.

Tato sada od Lego Creator 3v1 nabízí  tři různé stavitelské a herní zážitky. Děti si mohou postavit auto s raketovým pohonem a přestavět ho na off-road nebo čtyřkolku, případně popustit uzdu své kreativitě a vytvořit něco zcela nového. Auto s raketovým pohonem a off-road mají v kabině místo pro minifigurku (není součástí sady). Tato skvělá stavebnice rozvíjí představivost a představuje dárek k jakékoliv příležitosti, který zaručeně sklidí úspěch.

Jak rychle dokážete jet s tímto ultra rychlým autem s raketovým pohonem? Nakopněte motor v zadní části a sledujte, jak z něj šlehají plameny. Šlápněte na plyn a vyrazte vpřed! Jakmile dorazíte do cíle, přestavějte auto s raketovým pohonem na off-road, který si poradí s každým terénem, nebo na povedenou čtyřkolku, se kterou můžete vyrazit na pláž. Samozřejmě vždycky je tu možnost postavit něco úplně jiného – představivosti se meze nekladou! Zapněte si pásy – s touto fantastickou stavebnicí 3v1 to bude pořádný fičák!

 Auto s raketovým pohonem měří 8 cm na výšku, 22 cm na délku a 7 cm na šířku.

Počet dílků: 198

Stavebnice Lego Creator 3v1 dávají dětem příležitost stavět detailně propracované realistické modely. Modely nabízejí nevyčerpatelné stavitelské a herní možnosti a zároveň napomáhají k rozvoji tvořivosti u dětí všech věkových kategorií. Zábavné stavebnice představují skvělý vánoční nebo narozeninový dárek.

Rozměry kusového balení: 19 x 6 x 26 cm

 

Balení: 1 ks
Věk: Od 7 let
Načítám