LEGO Star Wars 75255 - Yoda

Přehrávej si vzrušující bitvy ze světa Star Wars se sestavitelným mistrem Jedi Yodou! Ačkoli je postavena z Lego kostek, tato velká Lego figurka Yody s mocným světelným mečem představuje sílu, se kterou je třeba počítat. 

EAN: 5702016370775
Kód 1: 2275255
Kód 2: 75255LEG
2 950 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Výměna nevhodného dárku za poukaz do 31. 1. 2023.
Popis produktu
Parametry

Přehrávej si vzrušující bitvy ze světa Star Wars se sestavitelným mistrem Jedi Yodou! Ačkoli je postavena z Lego kostek, tato velká Lego figurka Yody s mocným světelným mečem představuje sílu, se kterou je třeba počítat. Hýbej jeho hlavou, obočím, prsty na nohou a na nohou a dosáhni perfektní polohy mistra Jedi! Tato sada také obsahuje stojánek, malou minifigurku Yody a světelný meč.

Umožněte jakémukoli fanouškovi přidat do své sbírky dvě figurky Yody od Lego Star Wars v jedné sadě! Tento propracovaný model mocného mistra Jedi Yody je založen na postavě z filmu Star Wars: Klony útočí a obsahuje polohovatelnou hlavu a obočí, pohyblivé prsty na rukou i na nohou a typický zelený světelný meč. Tato osobitá figurka Lego Star Wars dále obsahuje informační štítek s podrobnostmi o Yodovi a stojánek, k němuž lze připevnit minifigurku Yody se světelným mečem.

Jedná se tak o ideální Star Wars sběratelský dárek pro jakéhokoli fanouška.

Rozměry kusového balení: 38 x 12 x 35 cm

 

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Star Wars
Věk: 10+
Načítám