LEGO Disney 43238 - Elsa a hrad z Ledového království

Se stavebnicí Lego Disney Ledové království Elsa a hrad z Ledového království na děti od 4 let čeká nekonečná porce zábavy.
EAN: 5702017584898
Kód 1: 2243238
Kód 2: 43238LEG
939 Kč cena s DPH
poslední 1 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Se stavebnicí Lego Disney Ledové království Elsa a hrad z Ledového království na děti od 4 let čeká nekonečná porce zábavy. V paláci najdete kuchyň, krb, houpačku a skluzavku, ohniště, malé ledové kanoe a spoustu inspirativních prvků. Nechybí ani minipanenky Lego Disney Elsy a Anny a figurky Lego Disney Bruniho a sobího mláděte. Hradu nechybí otočný taneční parket, krb a prostor pro krmení zvířat a na hrací ploše najdete houpačky, skluzavku a otevírací truhlu s pokladem. 

  • Model hradu měří přes 26 cm na výšku, 21 cm na šířku a 9 cm do hloubky

  • Počet dílků: 163

Tato stavebnice je určená pro děti od 4 let. Buduje sebevědomí prostřednictvím zábavného stavění – a přidat se mohou i dospělí. Praktické začátečnické kostky dětem poskytnou stabilní základ pro jejich výtvory. Každý sáček kostek obsahuje jednu postavu, takže si děti mohou začít hrát kdykoli chtějí a model dokončit později. Jednoduchý obrázkový návod představuje perfektní řešení pro děti, které ještě neumí číst, a aplikace Lego Builder s návody na stavění přináší ještě více intuitivní stavitelské zábavy. Stavitelé mohou přibližovat a otáčet modely ve 3D a ukládat stavebnice a sledovat pokrok. Tato stavebnice představuje kouzelný dárek pro malé fanoušky Disneyho Ledového království.

Již od roku 1958 splňují všechny kostky Lego striktní oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní. Kostky a dílky Lego splňují striktní globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 28,2 x 26,2 x 7,6 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Walt Disney, Ledové království
Počet dílků stavebnice: 163
Věk: Od 4 let
Načítám