LEGO Disney 43221 - 100 let oblíbených animovaných postav Disney

Zaujměte fanoušky a děti od 6 let touto kreativní dekorativní sadou Lego Disney 100 let oblíbených animovaných postav Disney.
EAN: 5702017424897
Kód 1: 2243221
Kód 2: 43221LEG
1 199 Kč cena s DPH
skladem 5 a více kusů
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Zaujměte fanoušky a děti od 6 let touto kreativní dekorativní sadou Lego Disney 100 let oblíbených animovaných postav Disney. Součástí je 12 podložek na stavení o velikosti 8x8, rámeček a dílek pro zavěšení, spousta dílků k vytvoření celé kolekce a brožurku s návodem na sestavení 72 designů s tematikou Disney roztříděných do 6 kolekcí po 12. Součástí stavebnice je také minifigurka Myšáka Mickeyho, jehož tělo a nohy jsou ozdobené speciálně pro tuto stavebnici, a v rukou drží štětec a paletu.

  • Zarámovaná koláž s dílkem pro zavěšení měří přes 28 cm na výšku a 32 cm na šířku

  • Počet dílků: 1022

Jednotlivé postavy lze snadno vyměňovat a dekorace tak může vypadat pokaždé jinak. Proveďte děti na jejich příštím stavitelském dobrodružství s pomocí intuitivní aplikace s návodem Lego Builder. Umožní jim ukládat si stavebnice, sledovat postup a přibližovat a otáčet modely ve 3D, zatímco na nich pracují. V brožurce najdete hned 72 designů a tato stavebnice s tematikou Disney tak pomáhá rozvíjet kreativní hraní a další důležité vlastnosti. Děti se mohou těšit na nenáročné a intuitivní stavitelské dobrodružství s aplikací Lego Builder. V ní si lze přibližovat a otáčet modely ve 3D, ukládat stavebnice a sledovat postup. Předveďte oblíbené postavy Tato stavebnice nástěnného umění s motivy z dílny Disney dětem pomáhá rozvíjet kreativitu a vynalézavost při skládání obrázkových verzí jejich oblíbených hrdinů. Skvěle se také hodí pro skupinové hraní a lze je kombinovat s dalšími podobnými stavebnicemi Lego Disney (prodávají se samostatně) pro ještě rozmanitější sbírku. Tato prémiová stavebnice nabízí celou řadu možností a je zábavným dárkem, o kterém se bude ještě dlouho mluvit.

Už od roku 1958 splňují dílky Lego přísné standardy a umožňují konzistentní spojování. Dílky Lego vyhovují přísným globálním bezpečnostním standardům.

Rozměry kusového balení: 26 x 28 x 8 cm

 

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Walt Disney
Počet dílků stavebnice: 1022
Věk: Od 6 let
Načítám