LEGO Disney 43237 - Isabelin květináč

Fanoušci filmu Encanto z dílny studia Disney a děti od 9 let, které se zajímají o umění a design, si zamilují stavebnici Lego Disney Encanto Isabelin květináč.
EAN: 5702017584881
Kód 1: 2243237
Kód 2: 43237LEG
939 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Fanoušci filmu Encanto z dílny studia Disney a děti od 9 let, které se zajímají o umění a design, si zamilují stavebnici Lego Disney Encanto Isabelin květináč. Skládá se z květináče v podobě košíku, který lze otevřít a odhalit tajnou místnost se spoustou detailů inspirovaných filmem. Nechybí minipanenka Lego Disney Isabely a modely orchideje a kaktusu z kostek Lego, které zdobí zavřený květináč.

  • Model květináče s květinami měří přes 24 cm na výšku, 15 cm na šířku a 12 cm do hloubky

  • Počet dílků: 641

Tato propracovaná stavebnice na motivy filmu z dílny studia Disney potěší starší děti a poslouží jako krásný dárek. Komplexní sada přináší spoustu zábavných herních možností díky tajné místnosti uvnitř květináče. Až si děti dohrají, model si vystaví na výstavce v pokoji nebo na poličce. Děti i dospělí fanoušci si zamilují detaily modelu květináče a užijí si společné stavění. Stavitelé se mohou těšit na nenáročný a intuitivní stavitelský zážitek s aplikací Lego Builder. V ní si lze přibližovat a otáčet modely ve 3D, ukládat stavebnice a sledovat postup. 

Již od roku 1958 splňují všechny kostky Lego striktní oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní. Kostky a dílky Lego splňují striktní globální bezpečnostní standardy. 

Rozměry kusového balení: 28,2 x 26,2 x 5,9 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Walt Disney
Počet dílků stavebnice: 641
Věk: Od 9 let
Načítám