LEGO Friends 42634 - Přívěs s koněm a poníkem

Stavebnice Lego Friends Přívěs s koněm a poníkem pro děti od 4 let nastartuje hodiny kreativního hraní.
EAN: 5702017568782
Kód 1: 2242634
Kód 2: 42634LEG
379 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Stavebnice Lego Friends Přívěs s koněm a poníkem pro děti od 4 let nastartuje hodiny kreativního hraní. Děti, které milují příběhy, si postaví model auta a přívěsu a pustí se do vyprávění o dobrodružstvích kamarádek Liann a Zoyi. Tato stavebnice se zvířátky představuje kreativní dárek pro děti. Součástí je kůň pro Liann a poník pro Zoyu a spousta doplňků, které inspirují k zábavnému hraní rolí. Děti pomohou postavám vykartáčovat zvířata a připravit je na jízdu. V lese najdou spadlý strom, který koníkovi a poníkovi poslouží jako překážka na skákání. Po skvělém dni kamarádky koníky odmění chutnou mrkvičkou.

  • Přívěs s autem měří přes 5 cm na výšku, 24 cm na délku a 5 cm na šířku

  • Počet dílků: 105

Stavebnice Lego pro děti od 4 let jsou navržené tak, aby dětem přinesly zábavný stavitelský zážitek při hraní s kostkami. Jsou dodávány se začátečnickou kostkou – pevným podstavcem, na kterém si děti postaví scénu. Nechte se s dítětem na svém stavitelském dobrodružství provést intuitivní aplikací s návody Lego Builder, která vám umožní přibližovat a otáčet 3D modely, ukládat stavebnice a sledovat postup. 

Všechny prvky Lego splňují přísné průmyslové standardy od roku 1958, aby bylo zajištěno, že jsou konzistentní, kompatibilní a snadno se spojují. Lego Friends kostky a dílky jsou testovány tak, aby splňovaly přísné globální bezpečnostní normy.

Rozměry kusového balení: 20,5 x 19 x 4,6 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 105
Věk: Od 4 let
Načítám