LEGO Duplo 10423 - Sestavitelní lidé s velkými emocemi

Se stavebnicí Lego Duplo Město Sestavitelní lidé s velkými emocemi si děti od 3 let užijí hodiny zábavného hraní.
EAN: 5702017583785
Kód 1: 2210423
Kód 2: 10423LEG
1 189 Kč cena s DPH
poslední 1 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Se stavebnicí Lego Duplo Město Sestavitelní lidé s velkými emocemi si děti od 3 let užijí hodiny zábavného hraní. Zvídaví malí stavitelé vědí, že lidé mají nejrůznější podoby a i když každý vypadá trochu jinak, všichni můžeme být kamarádi. Tato přizpůsobitelná stavebnice se skládá ze 71 kostek a dílků, včetně 5 paruk a 1 podvozku s kolečky, ze kterých si děti poskládají 5 postaviček. Sada rozproudí dětskou fantazii a malí stavitelé z kostek vytvoří spoustu různorodých přátelských postaviček s odlišnými tělíčky, nohama a vlasy. Součástí je navíc 10 kostek s různými tvářemi, s jejichž pomocí malí stavitelé vyjádří pocity svých postaviček a naučí se popisovat, co jejich výrazy znamenají. Sada je navíc skvělým podnětem ke konverzaci, při které si dospělí mohou se svými ratolestmi povídat o tom, že každý je úžasně jiný!

  • Součástí je 5 figurek různých velikostí – měří od více než 13 cm až po více než 26 cm na výšku

  • Počet dílků: 71

V této stavebnici najdete řadu barevných kostek zajímavých tvarů, které přímo lákají ke zkoumání malými prstíky, a batolata se s nimi mohou těšit na nekonečné tvoření.

Kostky a dílky z této stavebnice Lego Duplo analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné normy týkající se bezpečnosti dětí. Hračky Lego Duplo jsou pečlivě navrženy, aby malým dětem pomohly rozvíjet sebevyjádření a jemné motorické schopnosti.

Rozměry kusového balení: 37,8 x 37,3 x 12 cm

 

 

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 71
Věk: Od 3 let
Načítám