LEGO ICONS 10328 - Kytice růží

Odpočiňte si se stavebnicí pro dospělé Lego Icons Kytice růží.
EAN: 5702017583488
Kód 1: 2210328
1 285 Kč cena s DPH
poslední 1 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Odpočiňte si se stavebnicí pro dospělé Lego Icons Kytice růží. Užijte si obohacující stavitelský projekt nebo nadčasovou kytici z kostek darujte svým blízkým – skvěle se hodí jako dárek k Valentýnu nebo jakékoli jiné výjimečné příležitosti. Tato kytice z kostek Lego obsahuje celkem 12 růží s dlouhými stonky, včetně 4 plně rozkvetlých růží, 4 růží v rozkvětu a 4 poupat, které se perfektně hodí k vystavení ve váze, a 4 větviček nevěstina závoje s malými bílými kvítky. Kytice je snadno sestavitelná a je elegantním doplňkem každého prostoru – navíc ji lze kombinovat s dalšími stavebnicemi z botanické kolekce Lego. Součástí stavebnice je 6 sáčků s kostkami a 3 návody na stavění se 3 fázemi kvetení, které umožňují skupinovou zábavu i tvoření o samotě.

  • Nejvyšší růže měří přes 31 cm na délku

  • Počet dílků: 822

V aplikaci Lego Builder najdete digitální verzi návodu na stavění. Vychutnejte si odpočinek s inspirativní řadou stavebnic Lego navržených speciálně pro dospělé. 

Již od roku 1958 splňují Lego součástky ty nejpřísnější standardy tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly hladké spojování a rozebírání. Lego dílky splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 26,2 x 38 x 7 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 822
Věk: Od 18 let
Načítám