LEGO Icons 10329 - Miniaturní rostliny

Postavte si elegantní květinovou výstavku snadnou na údržbu. Stavebnice pro dospělé Lego Icons Miniaturní rostliny se skládá z modelů inspirovaných rostlinami ze suché a tropické oblasti a masožravými rostlinami.
EAN: 5702017567570
Kód 1: 2210329
Kód 2: 10329LEG
1 079 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Postavte si elegantní květinovou výstavku snadnou na údržbu. Stavebnice pro dospělé Lego Icons Miniaturní rostliny se skládá z modelů inspirovaných rostlinami ze suché a tropické oblasti a masožravými rostlinami. Každý z modelů má vlastní terakotový květináč z kostek.

  • Nejvyšší rostlina z této stavebnice měří (včetně květináče) přes 16 cm na výšku, 10 cm na šířku a 6 cm do hloubky

  • Počet dílků: 758

Vychutnejte si odpočinek při stavění 9 rostlin, které se skvěle hodí na vystavení doma i v kanceláři. Tato stavebnice představuje skvělý dárek pro milovníky rostlin a stavění si můžete užít společně s přáteli a rodinou. Je vhodná pro začínající i pokročilé stavitele a vybrat si můžete z několika modelů se snadnou, střední nebo pokročilou úrovní obtížnosti.

Aplikace Lego Builder obsahuje digitální verzi návodu na stavění, který je součástí stavebnice. Vychutnejte si odpočinek s botanickou kolekcí Lego, která je součástí inspirativní řady stavebnic Lego navržených speciálně pro dospělé.

Tato stavebnice je součástí botanické kolekce Lego, která obsahuje dílky z rostlinného plastu vyráběného trvale udržitelným způsobem z cukrové třtiny.

Kostky Lego se vyrábějí z vysoce kvalitních materiálů. Jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné skládání a rozpojování – a to již od roku 1958. Dílky Lego kladou bezpečnost a kvalitu na první místo. Proto procházejí přísnými testy, takže si můžete být jistí, že model kytice lučního kvítí je bezpečný a dostatečně robustní.

Rozměry kusového balení: 38,2 x 26,2 x 5,6 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 758
Věk: Od 18 let
Načítám