LEGO Harry Potter 76407 - Chroptící chýše a Vrba mlátička

Dopřejte fandům Harryho Pottera možnost přenést se do centra magického dění se stavebnicí Lego Harry Potter Chroptící chýše a Vrba mlátička.
EAN: 5702017189987
Kód 1: 2276407
Kód 2: 76407LEG
1 959 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Dopřejte fandům Harryho Pottera možnost přenést se do centra magického dění se stavebnicí Lego Harry Potter Chroptící chýše a Vrba mlátička. Dvě kultovní lokace v 1 stavebnici Tato akční stavebnice přináší dvě oblíbené lokace z filmové série o Harrym Potterovi: Chroptící chýši a Vrbu mlátičku. Malé čarodějky, kouzelníci i mudlové si mohou přehrávat slavné scény z filmu Harry Potter a vězeň z Azkabanu a prožívat nespočet kouzelných dobrodružství ve společnosti 6 minifigurek kultovních postav: Harryho Pottera, Hermiony Grangerové, Rona Weasleyho, Siriuse Blacka, Petera Pettigrewa a Remuse Lupina.

Model nabízí řadu fascinujících prvků. Vrba mlátička se točí dokola a svými větvemi umožňuje srážet a nabírat minifigurky. Jakmile měsíc na obloze za mraky dospěje do úplňku, profesor Lupin se promění ve vlkodlaka.

  • Chroptící chýše měří 24 cm na výšku, 14 cm na šířku a 10 cm do hloubky

  • Vrba mlátička má 17 cm na výšku

  • Počet dílků: 777

Bezplatná aplikace Lego s návody dětem umožňuje si model během stavění nejrůzněji zobrazovat, přibližovat a otáčet. Rozsáhlá řada stavebnic Lego Harry Potter přináší všem malým kouzelníkům, čarodějkám i mudlům oblíbené postavy, známá místa a množství čarovných dobrodružství na motivy filmové série

Dílky Lego splňují striktní oborové standardy kvality, což znamená, že jsou konzistentní a kompatibilní a umožňují snadné spojování a rozpojování. Dílky Lego splňují náročné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 48 x 28 x 6 cm

 

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Harry Potter
Počet dílků stavebnice: 777
Věk: Od 9 let
Načítám