LEGO DOTS - Harry Potter 41809 - Stojánek na tužky – Hedvika

Znáte milovníka zvířat nebo fanouška Harryho Pottera od 6 let, který má rád umění a design? S praktickou sadou Lego DOTS s modelem stojánku na tužky na motivy Hedviky mohou dát průchod svým zálibám.
EAN: 5702017421209
Kód 1: 2241809
Kód 2: 41809LEG
409 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Znáte milovníka zvířat nebo fanouška Harryho Pottera od 6 let, který má rád umění a design? S praktickou sadou Lego DOTS s modelem stojánku na tužky na motivy Hedviky mohou dát průchod svým zálibám. Tento doplněk na stůl představuje skvělý dárek na hraní či k příležitosti návratu do školy. Součástí sady je stojánek na tužky ve tvaru sovy s pohyblivými křídly, držáček na poznámky v podobě dopisu a spousta ozdobných dílků. Díky přiloženému letáčku s návodem je stavění hračka. Vnější strana stojánku poskytne dětem spoustu prostoru k tvoření vzorů a zdobení tak, aby předměty ladily s jejich pokojem, zájmy nebo náladou. A kdyby to bylo potřeba, v sadě naleznete i inspirativní designérské tipy!

  • Držák pera s roztaženými křídly je 11 cm vysoký, 14 cm široký a 5 cm hluboký

  • Počet dílků: 518

Sady DOTS seznamují děti s hraním a experimentováním s kostkami Lego. Praktický a zábavný stojánek na tužky a držáček na fotky/poznámky se zcela přizpůsobí dětem a jejich kreativitě. Děti jednoduše otevřou krabici a užijí si nápadité tvoření, na jehož konci vzniknou osobité doplňky na stůl.

Od roku 1958 splňují Lego prvky přísné průmyslové standardy, takže je lze spolehlivě znovu a znovu skládat. Lego prvky jsou testovány na pád, teplo, tlak a torzi a analyzovány, aby splňovaly přísné globální bezpečnostní normy.

Rozměry kusového balení: 26 x 19 x 6 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Harry Potter
Počet dílků stavebnice: 518
Věk: Od 6 let
Načítám