LEGO DOTS 41916 - doplňky – 2. série

Děti a všichni umělci si parádní stavebnici Lego DOTS doplňky – 2. série doslova zamilují! 
EAN: 5702016668599
Kód 1: 2241916
Kód 2: 41916LEG
89 Kč cena s DPH
skladem 5 a více kusů
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Děti a všichni umělci si parádní stavebnici Lego DOTS doplňky – 2. série doslova zamilují! Těmito jednoduchými doplňky lze obohatit všechny možné sady od Lego DOTS, takže dětem dají možnost zábavně rozšířit své ozdoby nespočtem způsobů tak, aby ladily s jejich oblečením či pokojem nebo odpovídaly jejich náladě.

Balíček plný kreativity. Tato báječná sada obsahuje 109 barevných dílků, včetně 20 duhově třpytivých a 10 z celkem 16 speciálně potištěných zdobítek – nechte se proto překvapit tím, co na vás v balíčku čeká!

Pomocí těchto doplňků si děti mohou vyzdobit vlastní náramky přátelství nebo si z nich vyrobit dekoraci do pokojíčku a zapojit přitom své kreativní dovednosti. Umění a ruční práce jsou nyní ještě zábavnější. Tato malá stavebnice dá kreativitě dětí ještě větší prostor, protože si budou moci své výrobky Lego DOTS vyzdobit tak, aby ladily s výtvory kamarádů a ukázaly všem jejich jedinečný styl.

Tyto sady lze použít jako dárek k Vánocům, zábavné překvapení k narozeninám nebo jako skvělý doplněk k ostatním stavebnicím DOTS.

Rozměry kusového balení: 15 x 10 x 1 cm

Balení: 1 ks
Věk: Od 6 let
Načítám