LEGO DOTS 41955 - Ozdobná nášivka

Máte doma dítě ve věku od 8 let, které zbožňuje ruční práce a zajímá se o módu? Stavebnice Ozdobná nášivka odLego Dots dětem umožní věnovat se oběma těmto zájmům!
EAN: 5702017156248
Kód 1: 2241955
Kód 2: 41955LEG
149 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Máte doma dítě ve věku od 8 let, které zbožňuje ruční práce a zajímá se o módu? Stavebnice Ozdobná nášivka odLego Dots dětem umožní věnovat se oběma těmto zájmům! Kreativní model přináší flexibilní podložku 6 x 6, kterou lze připevnit téměř na jakoukoli látku, a dále více než 90 barevných zdobítek. V krabici najdete také nápady pro inspiraci a pokyny. Děti si tak mohou nášivkou ozdobit oblečení, tašky, čepice nebo cokoli jiného. Tento jedinečný doplněk lze sladit s outfitem nebo jej upravit podle nálady.

  • Čtvercová nášivka je 5 cm široká a 5 cm dlouhá a nabízí dětem dostatek prostoru pro kreativní vzory, se kterými mohou všude ukázat svůj styl

  • Počet dílků: 95

 Řada DOTS děti uvede do světa kreativních stavebnic Lego, v němž mohou vytvářet a dozdobovat různé modely. S touto flexibilní záplatou není nic nemožné – klíčem k úspěchu je dětská představivost. Tvořivé stavebnice DOTS poslouží jako příjemné překvapení nebo zábavný dárek k narozeninám pro kreativní děti. 

Tato sada Lego Dots umožňuje vašemu dítěti vyjádřit svou kreativní stránku. Kameny lze na stavební desku ihned připevnit. Vynalézavosti vašeho dítěte se meze nekladou. Se sadami Lego Dots si můžete navrhnout své vlastní šperky nebo doplňky do domácnosti. Jejich vlastní návrhy dětem ukazují, jak zábavný může být zážitek ze hry LEGO.

Již od roku 1958 splňují dílky Lego přísné standardy, aby umožňovaly konzistentní spojování. Dílky Lego splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 9 x 13 x 3 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 95
Věk: Od 6 let
Načítám