LEGO DOTS 41936 - Stojánek na tužky

Nadchněte milovníky vesmíru a tvoření tímto nepřehlédnutelným Lego Dots stojánkem na tužky! Děti si stojánek na tužky snadno a rychle sestaví díky přiloženému návodu a pak jej ozdobí tak, aby ladil s jejich pokojem nebo třeba náladou.
EAN: 5702016915846
Kód 1: 2241936
Kód 2: 41936LEG
435 Kč cena s DPH
poslední 4 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 4ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Nadchněte milovníky vesmíru a tvoření tímto nepřehlédnutelným Lego Dots stojánkem na tužky! Děti si stojánek na tužky snadno a rychle sestaví díky přiloženému návodu a pak jej ozdobí tak, aby ladil s jejich pokojem nebo třeba náladou. Úklid malí kreativci zvládnou také raz dva díky praktickému úložnému boxu. Tento praktická a důmyslná sada podnítí představivost dětí a inspiruje je k tvůrčímu vyjádření. Najdete v ní vysoký, modročerný stojánek na tužky v podobě rakety s otevíracím okýnkem na přední straně, do kterého lze umístit fotku nebo obrázek, a prostorem na tužky a další psací potřeby vzadu. Navíc budete mít k dispozici spoustu pestrobarevných zdobítek, takže si jej můžete ozdobit dle svého gusta. 

Tato sada dětem umožní naplno projevit kreativitu při zdobení stojanu na tužky, který tak může odrážet náladu malých umělců nebo ladit s výtvory jejich kamarádu. Jedná se o skvělý dárek pro každodenní hraní nebo parádní odměnu pro pilné dítko. Podpořte kreativitu dětí s tímto parádním stojánkem na tužky ve tvaru rakety! Procvičte umělecké dovednosti prostřednictvím neomezeného tvoření. Přizpůsobte si stojánek na tužky jedinečnými designy s pomocí přiložených zdobítek! Udělejte radost malým milovníkům vesmíru a kreativních projektů. Funkční model, který má ideální velikost pro vystavení v dětském pokoji. Stačí spojit prvních pár dílků a hraní a zábava bez konce mohou začít! Sady Lego Dots dávají dětem jedinečný prostor pro sebevyjádření. 

  • Praktická, ozdobná raketa měří přes 18 cm na výšku a 7 cm na šířku, takže s ní děti získají parádní prostor pro neomezené vymýšlení a přestavování designů.

  • Počet kostek: 321

Již od roku 1958 splňují Lego dílky náročné standardy tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly bezproblémové spojování a rozebírání. Lego dílky splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 22 x 5 x 22 cm

 

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 321
Věk: Od 6 let
Načítám