LEGO Star Wars 75311 - Imperiální obrněné vozidlo

Se sestavitelným modelem ze stavebnice Imperiální obrněné vozidlo na motivy 2. řady Star Wars seriálu The Mandalorian děti prožijí nespočet akčních bitev.
EAN: 5702016914214
Kód 1: 2275311
915 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Se sestavitelným modelem ze stavebnice Imperiální obrněné vozidlo na motivy 2. řady Star Wars seriálu The Mandalorian děti prožijí nespočet akčních bitev. Přináší celou řadu autentických detailů a inspirativních prvků pro nápadité hraní, jako jsou 2 vystřelovače v přední části a otočné palebné dělo se 2 vystřelovači vzadu. Nechybí ani kokpit pro Lego minifigurku, snadno přístupný interiér s prostorem pro další 2 Lego minifigurky, pozorovatelna nebo úložiště munice. Sada obsahuje 4 Lego minifigurky – Greefa Kargu, 2 stormtroopery a novou figurku, která spatří světlo světa v srpnu 2021, stormtroopera dělostřelce. Nechybí ani parádní zbraně a doplňky pro akční hraní. Díky podrobnému návodu si plnohodnotný stavitelský zážitek vychutnají i Lego stavitelé začátečníci.

Již od roku 1999 vytváří Lego Group repliky kultovních kosmických lodí, vozidel, míst a postav z galaxie Star Wars. Lego Star Wars je nyní vůbec nejúspěšnější řadou, která nabízí spoustu nápaditých dárků, které potěší fandy všech věkových kategorií. Malí fanoušci Star Wars si s tímto LEGO® modelem imperiálního obrněného vozidla (75311) inspirovaným 2. řadou seriálu The Mandalorian mohou přehrávat akční souboje mezi Greefem Kargou a imperiálními stormtroopery. Obsahuje 4 Lego minifigurky: Greefa Kargu s blasterem, 2 stormtroopery s blastery a zcela novou minifigurku, která spatří světlo světa v srpnu 2021 – stormtroopera dělostřelce s minometem a batohem. Sestavitelný model obrněného vozidla je vyzbrojen 4 vystřelovači, z nichž 2 jsou umístěné na otočném palebném dělu, a 2 blastrovými děly (nestřílejí). Dále nabízí kokpit pro Lego minifigurku a interiér pro 2 další Lego minifigurky. Toto vozidlo z řady LEGO® Star Wars™ nabízí také pozorovatelnu (s otevíracím poklopem) pro minifigurku, a navíc otevírací prostor pro uskladnění munice. Tato parádní stavebnice je vhodná jak pro samostatné hraní, tak pro sdílenou zábavu s kamarády. Představuje ideální dárek k narozeninám, Vánocům nebo jen tak pro kreativní děti ve věku od 8 let. 

  • Imperiální obrněné vozidlo měří přes 8 cm na výšku, 19 cm na délku a 10 cm na šířku.

  • Počet kostek: 478

Když si s ním děti zrovna nebudou hrát, bude se tento působivý model skvěle vyjímat kdekoliv na výstavce. Uvažujete o tom, že tuto 478 dílnou sadu pořídíte pro malého fanouška ságy Star Wars, který je ve světě Lego stavebnic nováčkem? Bez obav. Součástí je podrobný ilustrovaný návod, takže stavění bude pro děti hračka. Sady Lego Star Wars jsou skvělou volbou pro děti i dospělé fanoušky, kteří si chtějí přehrávat scény ze ságy, vymýšlet vlastní kreativní příběhy nebo jednoduše skládat a vystavovat si sběratelské modely. 

Lego dílky splňují přísné oborové standardy, díky čemuž jsou vzájemně kompatibilní a vždy bezpečně a pevně drží pospolu. Lego kostky a dílky pouštíme na zem, drtíme, kroutíme, zahříváme a důkladně analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Star Wars
Počet dílků stavebnice: 478
Věk: Od 8 let
Načítám