LEGO Star Wars 75350 - Helma klonovaného velitele Codyho

Vzdejte hold věrnému vojákovi výstavní sběratelskou stavebnicí pro dospělé Helma klonovaného velitele Codyho od Lego Star Wars.
EAN: 5702017421353
Kód 1: 2275350
Kód 2: 75350LEG
1 525 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Vzdejte hold věrnému vojákovi výstavní sběratelskou stavebnicí pro dospělé Helma klonovaného velitele Codyho od Lego Star Wars. Ponořte se naplno do tvůrčího procesu a připomeňte si výrazné obrysy helmy, kterou nosila tato ikonická postava v seriálu Star Wars: Klonové války. S podstavcem s cedulkou bude nepřehlédnutelný model kompletní.

  • Helma Clone Commander Cody je 21 cm vysoká, 12 cm široká a 14 cm hluboká

  • Počet dílků: 766

Parádní dárek pro vás nebo pro ostatní dospělé fanoušky ságy Star Wars a zkušené stavitele LEGO. Součástí komplexní stavebnice je podrobný návod na stavění, který můžete nalézt také v aplikaci Lego Builder. Začalo to kdysi dávno, v jedné předaleké galaxii. Nyní sága pokračuje ve vašem obýváku díky stavebnicím LegoStar Wars pro dospělé. Objevte strhující řadu modelů, včetně ostatních helem, které představují novinku pro březen 2023, a rozšiřte svou sbírku. 

Lego kostky a dílky splňují přísné průmyslové standardy, takže se snadno a bezpečně spojí a vytvoří silné modely. Lego prvky jsou testovány tak, aby splňovaly vysoké globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 19 x 35 x 12 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Star Wars
Počet dílků stavebnice: 766
Věk: Od 18 let
Načítám