LEGO Art 31203 - Mapa světa

Toužíte po tom vytvořit si svou mapu? Nyní si svůj sen můžete splnit díky obrovské sadě Lego Art Mapa světa. Jedná se o vůbec největší Lego stavebnici a umožní vám vytvořit si a vystavit jednu ze tří nádherných map. 
EAN: 5702016914900
Kód 1: 2231203
5 745 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Toužíte po tom vytvořit si svou mapu? Nyní si svůj sen můžete splnit díky obrovské sadě Lego Art Mapa světa. Jedná se o vůbec největší Lego stavebnici a umožní vám vytvořit si a vystavit jednu ze tří nádherných map. Tato nová interpretace klasické mapy světa vám umožní dát na odiv svou kreativitu. Stavějte podle přiloženého návodu nebo si přizpůsobte oceány k obrazu svému a vytvořte vlastní jedinečnou mapu. Dokonce můžete přesouvat kontinenty a vybrat si, která část světa bude ve středu. K dispozici navíc máte i barevné špendlíky z kostek na označení významných míst.

Lego sady pro váš životní styl! Oddychněte si od svého rušného života, zaměřte se na kreativní výzvu a postavte si nádherný model, který se bude vyjímat doma nebo v kanceláři. Tato Lego stavebnice je součástí kolekce modelů pro dospělé, kteří milují umění, design, architekturu a popkulturu. Skvěle také poslouží jako dárek, ať už uděláte radost sobě, nebo obdarujete nějakého tvůrčího nadšence.

Postavte si svět dle svého gusta s úchvatnou stavebnicí mapy světa z řady Lego Art, která vám dá možnost vytvořit jednu ze tří jedinečných kombinací – nic vám také nebrání složit si svět zcela podle sebe. 

Vyčistěte si hlavu s touto Lego sadou, která čítá 11 695 dílků, včetně 40 podložek na stavění, sestavitelného rámu, 2 jedinečných háčků a nástroje pro snadnější přestavování. Nechte se pohltit svou vášni pro cestování a tvůrčí projekty a odpočiňte si a dobijte baterky s tímto modelem. Stavění vám navíc zpříjemní také přiložený hudební doprovod. Postavte si a vystavte tuto unikátní, inspirativní mapu světa plnou krásných barev. Mapu můžete přestavovat, abyste se na svět podívali z jiného úhlu, a užili si tak ještě více zábavy.

  • Dílo měří přes 104 cm na šířku a 65 cm na výšku, takže představuje skvělý tvůrčí projekt pro vás nebo jiného nadšence do map.

  • Počet kostek: 11695

Jakmile stavebnici rozbalíte, určitě budete nadšení, kvalitní návod na stavění vám pak poskytne vše, co budete potřebovat, abyste se na své cestě kolem světa neztratili. Skvělý sběratelský kousek pro dospělé, který lze pověsit na zeď nebo vystavit na polici. Stavebnice Lego Art poskytují obohacující stavitelský zážitek, díky kterému objevíte nové způsoby sebeobjevování a vychutnávání své vášně pro cestování.

Již od roku 1958 splňují Lego dílky striktní normy, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly spolehlivé spojování a rozebírání. Lego dílky pouštíme na zem, mačkáme, kroutíme, zahříváme, ohýbáme, škrábeme a natahujeme, abychom s jistotou věděli, že i mapa světa odpovídá těm nejpřísnějším bezpečnostním normám.

 

 

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 11695
Věk: Od 18 let
Načítám