LEGO Art 31207 - Květinové umění

Sada Lego Art Květinové umění s nástěnnými mozaikami představuje vstupenku do světa neomezené kreativity. Vneste do svého domova odvážné barvy a designové prvky. Nechte rozkvést svou představivost a pusťte se do tvoření vlastních motivů.
EAN: 5702017153995
Kód 1: 2231207
Kód 2: 31207LEG
1 519 Kč cena s DPH
poslední 1 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Sada Lego Art Květinové umění s nástěnnými mozaikami představuje vstupenku do světa neomezené kreativity. Vneste do svého domova odvážné barvy a designové prvky. Nechte rozkvést svou představivost a pusťte se do tvoření vlastních motivů. Vstupte do radostného zenu se spoustou květin, klidu a úlevy od stresu, které pocítíte při umístění každého dílku na své místo. 

Květy kam se podíváte – oslavujte pestrost a přírodní motivy prostřednictvím sady Lego Art Květinové umění se třemi květinovými motivy a nekonečnými možnostmi úprav. Součástí této působivé sady Lego čítající 2870 dílků je celkem šest podložek, rámeček z kostek, paleta barev, oddělovač kostek a dva dílky pro zavěšení.

Vstupte do zóny radostného odpočinku a pusťte se do soustředěného tvoření květinových vzorů, které můžete barevně sladit se stylem svého interiéru. Zvolte si květinový motiv a barvu pozadí, a dle libosti mozaiku přestavějte podle své nálady – jak ke stavění přistoupíte, je jenom na vás.

  • Model Lego Art měří 40 cm na výšku a 27 cm na šířku, a představuje krásný dárek, který zaručeně potěší všechny milovníky květin.

  • Počet dílků: 2870

Celým projektem vás provede rozsáhlá brožura s návodem, která zároveň obsahuje inspiraci, jak barevnými mozaikami obohatit bytový interiér. Objevte originální bytové doplňky se sadami Lego Art pro dospělé. Staňte po boku slavných umělců a objevte svůj zápal pro tvůrčí stavění.

Už od roku 1958 splňují dílky Lego ty nejvyšší požadavky na kvalitu, díky čemuž jsou konzistentní, vzájemně kompatibilní, a vždy umožňují snadné skládání a rozebírání. Dílky Lego podrobujeme přísným testům. Všechny stavebnice Lego Art splňují striktní standardy. Díky tomu si můžete být jistí, že kolekce květinových mozaik je zároveň dostatečně robustní.

Rozměry kusového balení: 27 x 38 x 7 cm

 

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 2870
Věk: Od 18 let
Načítám